Złoto czy srebro?

O tym, co nas zdobi.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Złoto czy srebro?

Post autor: Olla29 »

Złoto czy srebro?
Jaki typ biżuterii preferujesz?
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Złoto czy srebro?

Post autor: kasiunia »

Bardzo lubię złoto i wszystkie pierścionki mam wykonane ze złota. Lubię też srebro i tutaj preferuję łańcuszki. Różne są opinie na ten temat .Na codzień raczej uzywam biżuterii srebrnej, poza obrączką oczywiście, która jest wykonana ze złota
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Złoto czy srebro?

Post autor: bukoo »

Hej, jeśli lubisz złoto, to myślałaś może, aby zainwestować w złoto inwestycyjne? W dzisiejszych czasach, trzymanie większej kwoty pieniędzy jest po prostu nieopłacalne. Kupić złoto możesz w tym sklepie online https://coinart.pl/kategoria-produktu/z ... estycyjne/
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Złoto czy srebro?

Post autor: Violuśka »

Zawsze lubiłam złoto ,bo jak dla mnie to ciekawszy kolor niż srebro. Jeśli chodzi o kolczyki i pierścionki to tylko złote.
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: Złoto czy srebro?

Post autor: Sebek11032 »

W mojej ocenie przede wszystkim szczególnie część oszczędności warto lokować w bezpieczny sposób tutaj zdecydowanie polecam kupić monety bulionowe z niskim spreadem i też później bez problemów bedzie można je odsprzedać komuś innemu, czy nawet do mennicy skarbowej gdzie je kupowałem. Według mnie warto pójść w tym kierunku zabezpieczając swoją przyszłość i najbliższych.
ODPOWIEDZ