Twój ulubiony film?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Twój ulubiony film?

Post autor: AdministratorTop »

Twój ulubiony film? Poradź innym coś ciekawego
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: Panta »

w sumie to nie mam jakiegoś jednego ulubionego, horrory lubię baardzo
Kozaczek
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 09, 2021 11:01 am

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: Kozaczek »

Przeminęlo z wiatrem a zaraz potem Szybcy i wściekli
elino
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:09 pm

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: elino »

Ja już od dłuższego czasu oglądam wszystkie serie Metalisty. Nie da się ukryć, że wciągnął mnie ten serial. Jest nieprzywidywalny i mega wciągający. Cześć oglądam w tv, bo leci na różnych programach, a część w necie. Polecam, jeśli ktoś nie oglądał
kasiunia
Posty: 160
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: kasiunia »

Jeżeli chodzi o polskie kino to ciężko trafić teraz na jakiś dobry film, z ostatnich dobrych które oglądałam mogę polecić "365 dni" "Najlepszy" no i oczywiście "25 lat niewinności - sprawa Tomka Komendy" Odkąd usunęli zalukaj można owszem wiele obejrzeć na player.pl ale nie ma wszystkich filmów.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: belicjaa »

Nie wiem czy mam ulubione filmy, lubię Smarzowskiego, wczoraj sobie na player obejrzałam Wesele https://player.pl/playerplus/filmy-online/wesele,227936 podobało mi się, na pewno ma sporo kontrowersji ale też coś zostaje w głowie do przemyślenia
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: Szula »

Ja tam lubię wracać o polskiego serialu, moim zdaniem najlepszego z polskich wszystkich seriali Ranczo. Bardzo współczesna fabuła i mnóstwo odwołań do naszych współczesnych problemów.
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: Laluna »

Genialny Klan (Royal Tanenbaums, reż. Wes Anderson, 2001) – moje pierwsze spotkanie z Wesem Andersonem. Film urzekł mnie tym jak pokazuje skomplikowane relacje pomiędzy bohaterami, jednocześnie pozwalając sobie zarówno na dystans jak i sentymentalizm.
blue
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 8:06 pm

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: blue »

Od Wesa lubię najbardziej Kochankowie z Księżyca. Tradycyjnie postawił na świetną obsadę :) .
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: kasia »

Nie mam chyba takiego ulubionego, jednego filmu który mogę oglądać bez końca ale są takie które widziałam kilka razy. U mnie najczęściej włączona jest inea telewizja bo oglądam programy przyrodnicze i reportaże
ODPOWIEDZ