szybki i niezawodny internet

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

szybki i niezawodny internet

Post autor: monna »

hej hej :) zmieniam prace a z tym wiąże się nowość dla mnie - homeoffice. Wiem, ze muszę zadbac o dostęp do szybkiego internetu a póki co korzystam tylko od czasu do czasu z takiego mobilnego. Teraz jednak zalezy mi na stałym łaczu. orientujecie się moze gdzie znajdę najlepszą ofertę w Białymstoku ?
handzia
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:51 am

Re: szybki i niezawodny internet

Post autor: handzia »

dobry pomysł, u mnie internet mobilny sprawdza się jedynie na wyjazdach. co do dobrej oferty to mogę Ci jedynie doradzić żebyś szukała wśród lokalnych dostawców usług. Ja akurat jestem z Warszawy także w tej kwestii nie mogę pomoc.
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: szybki i niezawodny internet

Post autor: bincka »

w Białymstoku działa Elpos, sprawdz sobie. spory wybór pakietów, w wielu lokalizacjach jest też dostępny światłowód. cenowo bardzo ok.
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: szybki i niezawodny internet

Post autor: monna »

super, dzięki wielkie za szybką odpowiedz :) a czy dlugo czeka się u nich na aktywację usług?
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: szybki i niezawodny internet

Post autor: bincka »

monna pisze: pt paź 27, 2023 10:13 am super, dzięki wielkie za szybką odpowiedz :) a czy dlugo czeka się u nich na aktywację usług?
niee, generalnie wszystko idzie bardzo sprawnie. sprawdz sobie od razu ofertę na kablówkę jesli nie masz, jak zdecydujesz się na taki pakiet to na pewno wyjdzie nieco taniej :)
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: szybki i niezawodny internet

Post autor: monna »

ja tv nie oglądam prawie wcale ale mąż widze jest tu zainteresowany szczególnie jakimiś kanałami sportowymi więc pewne zerkne z ciekawości :)
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: szybki i niezawodny internet

Post autor: bincka »

monna pisze: śr lis 29, 2023 9:32 am ja tv nie oglądam prawie wcale ale mąż widze jest tu zainteresowany szczególnie jakimiś kanałami sportowymi więc pewne zerkne z ciekawości :)
to chyba coś uda się znalezc, poza pakietami podstawowymi mają też pakiety tematyczne, w tym pakiet sport ( 10 programów). koszty niewielkie bo to niecałe 10 zł miesiecznie do rachunku.
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: szybki i niezawodny internet

Post autor: monna »

bincka pisze: pt gru 01, 2023 8:13 am
monna pisze: śr lis 29, 2023 9:32 am ja tv nie oglądam prawie wcale ale mąż widze jest tu zainteresowany szczególnie jakimiś kanałami sportowymi więc pewne zerkne z ciekawości :)
to chyba coś uda się znalezc, poza pakietami podstawowymi mają też pakiety tematyczne, w tym pakiet sport ( 10 programów). koszty niewielkie bo to niecałe 10 zł miesiecznie do rachunku.
no to jak jest tematyka sportowa to nie ma przebacz, na pewno się zdecydujemy :) raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc i podpowiedzi :)
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: szybki i niezawodny internet

Post autor: bincka »

jasne rozumiem, ja też mam w domu takiego fana sportu więc temat nie jest mi obcy :) daj znać za jakiś czas jak tam Twoje doświadczenia i opinie na temat ich usług, myślę, że więcej osób chętnie skorzysta :)
ODPOWIEDZ