Prezenty - jak wybrać.

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Violuśka
Posty: 75
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Prezenty - jak wybrać.

Post autor: Violuśka »

Czym kierujecie się wybierając prezenty? My nie mieliśmy większych problemów wybierając prezent dla dziadka. Wszyscy wiedzą jak dziadek lubi palić fajkę więc tytonie fajkowe - https://trafikanord.pl/pl/c/Tytonie-fajkowe/129 , były niejako naturalnym i pierwszym wyborem. To był dobry prezent bo dziadek był rzeczywiście z niego zadowolony.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: bukoo »

Chcecie zaskoczyć swojego chłopaka walentynkowym prezentem? Jeśli tak, to już teraz można szukać sobie jakiś fajnych propozycji. Jeśli jesteście nimi zainteresowani, to odsyłam na stronę https://vobis.pl/poradnik/co-kupic-na-w ... -prezentow . Pomysłów jest tam kilka, ale bardzo trafione.
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: foxi »

Myślę ,że aby prezenty się podobały muszą być przede wszystkim trafione. Jak to zrobić? Uważam ,że jeśli będziemy kierować się potrzebami solenizanta albo jego zainteresowaniami to prezent powinien się spodobać. Bardzo uniwersalnymi prezentami są ciuchy, przy ich wyborze warto posiłkować się poradnikami modowymi , takimi jak na przykład ten , są one bardzo pomocne przy dokonywaniu wyboru zakupu ubrań.
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: margaret »

Ja właśnie szukam zegarka na prezent dla mojej mamy. Zastanawiam się nad tym, na jaki zegarek najlepiej się zdecydować. Słyszałam o takiej opcji jak zegarki breitling: . Jestem ciekawa, co sądzicie o tej marce zegarków.
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: ajka »

Ja wlasnie niedawno szukalam jakichs ladnych perfum na prezent, wyzwanie bylo spore, bo dla tesciowej, ale ostatecznie udało się :D
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: roszpunka »

o a mozna wiedziec na co sie zdecydowałas? chcialam cos mamie zamowic, takiego ladnego, kobiecego, ale totalnie nie znam sie na perfumach, nie wiem jakie zapachy teraz są na topie
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: ajka »

Wiesz co no ja klasycznie, jestem fanką calvina kleina :) ma super perfumy, bardzo kobiece i trwałe. Ale jak nie ogarniasz tematu, to moze kup po prostu karte podarunkową na notino :) tak najlepiej i nie bedziesz miala dylematów
guzikowa
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:36 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: guzikowa »

Ja kupując prezenty bliskim, skupiam się na tym czego oni chcą, o czym marzą, co sprawi im przyjemność.
Ostatnio wpadłam na pomysł,by mamie na urodziny kupić skórzaną, elegancka torebkę, jednak zanim po nią sięgnę muszę trochę poczytać o tym jak nie dać się oszukać i wybrać produkt wysokiej jakości, uszyty z prawdziwej skóry, a nie podróbki https://adam-baron.pl/porady/jak-odrozn ... -sztucznej
kiera
Posty: 30
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: kiera »

Nie jest łatwo dzisiaj kupić prezent, zwłaszcza dla kobiety czy dziewczyny. Są one bardzo wymagające, oczekują zawsze czegoś wyjątkowego, oryginalnego, niebanalnego.
Fajnym pomysłem na prezent dla niej może być kosz prezentowy z kosmetykami do domowego Spa. W pięknej drewnianej skrzyneczce zapakowane są naturalne kosmetyki o regenerująco-odprężających właściwościach. Rzemieślnicze mydełko, naturalne sole do kąpieli, herbata ze Sri Lanki oraz kosmetyki o prostym składzie, to jest to, co zachwyci kobietę w każdym wieku.
kasiunia
Posty: 160
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: kasiunia »

Co powiecie na taki prezent - hulajnoga na 3 kółkach ? Zbliża się wiosna i dzieci powinny jak najwięcej przebywać na podwórku, jak je do tego zmusić? - właśnie kupując taką hulajnogę .Uważam ,że to właściwy wybór.
ODPOWIEDZ