Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?

Prowadzenie własnej firmy, zatrudnienie, problemy w pracy oraz sposoby na pomnażanie oszczędności

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?

Post autor: AdministratorTop »

Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?

Post autor: belicjaa »

jestem zadowolona ze swojej pracy, powadzę własną firmę, szkołę językową. Praca daje mi dużo satysfakcji, ale to też duża odpowiedzialność, trzeba często aktualizować swoją wiedzę nt przepisów, pomaga mi w tym portaloswiatowy.pl regulanie tam zaglądam
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?

Post autor: Sebek11032 »

Szukając dobrej jakości komputera, laptopa, czy tabletu do pracy i codziennego użytku to jak najbardziej polecam sprawdzić również portal https://www.wybieramlaptopa.pl/ranking- ... -netbookow z którego również sama korzystam jeżeli wymieniamy sprzęt w swojej firmie, bo jest tutaj wiele rankingów i recenzji przygotowanych przez specjalistów i mają one odzwierciedlenie w rzeczywistym użytkowaniu
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?

Post autor: Dazek33 »

No to w takim razie jeżeli chodzi o oferty pracy w województwie małopolskim to możesz zerknąć sobie do portalu Geopraca. Na pewno jeśli źle pracuje Wam się w obecnej firmie i nie czujecie się doceniani to warto rozważyć zmianę, bo czasami warto podjąć ryzyko zmiany miejsca zatrudnienia, ale zazwyczaj się bardzo opłaca.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?

Post autor: bukoo »

Zarządzacie większym zespołem, a po Waszej stronie jest organizowanie grafiku? Jeśli tak, to polecam Wam planowanie grafików online, które ofertę możecie sprawdzić sobie na stronie https://www.teta-air.pl/poradnik/planow ... -korzysta/ . Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni.
kalafonia
Posty: 24
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:22 pm

Re: Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?

Post autor: kalafonia »

Moje marzenie od lat, to mieć własny lokal gastronomiczny, niewielki, ale przytulny z domowymi obiadkami. Spełniłam je jakiś czas temu i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Ciągle się rozwijam,kupuje coraz to nowsze sprzęty, by szybciej i lepiej gotować. Ostatnio nawet zdecydowałam się na zakup szatkownicy https://multigastro.pl/szatkownice
teraz wszystkie dania z kapusty robię o wiele szybciej,mam więcej czasu na inne zajęcia.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?

Post autor: kasiunia »

Do każdej pracy trzeba się w odpowiedni sposób przygotować. Jeśli działacie w branży instalacyjnej i macie do czynienia z gazami technicznymi to takie uprawnienia f gazy są wam w zasadzie niezbędne. Dzięki nim wasza wiedza zostanie poszerzona a uzyskany certyfikat otworzy wam wiele drzwi na nowe zlecenia dla waszej firmy.
hellada
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:27 pm

Re: Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?

Post autor: hellada »

Moim marzeniem jest prowadzić sklep odzieżowy, jest to związane z moja pasją, zainteresowaniami, jak i skończonymi studiami. By nieco przybliżyć się do spełnienia tego marzenia, często zaglądam na bloga firmy Ergo Store https://ergostore.pl/blog/jak-dobrze-wy ... arto-znac/
Lubię wiedzieć jakie są trendy w wyposażeniu tego typu sklepów, co jest modne, co sprawi,że kiedy już otworzę swój sklep, klienci będą mnie często odwiedzać.
scesny
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:19 pm

Re: Wymarzona praca - jak chciałbyś zarabiać na życie?

Post autor: scesny »

Pewnie wystarczy taka z dobrym zarobikiem to już tak naprawde robi róznice. nie musi byc jakas tam wymarzona. Praca na zachodzie, w niemczech, daje niezłe mozliwosci. Wystarczy popatrczec co oferuje Mondi. Niby tylko produkcja czy cos ale jakie warunki.
ODPOWIEDZ