kosmetyki koreańskie

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kalafonia
Posty: 26
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:22 pm

kosmetyki koreańskie

Post autor: kalafonia »

Kosmetyki koreańskie - skąd ta moda?
Zauważyliście że sporo kobiet je teraz wybiera?
O co właściwie chodzi z tą Koreą?
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: roszpunka »

Ja akurat stawiam na kosmetyki naturalne :) juz od roku prawie tylko takich uzywam i bardzo sobie chwale :)
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: ajka »

Ale i do ciala i do twarzy?? ja chce cos do twarzy zamowic, nawilzajacego najlepiej zeby tą skore troche odbudowac
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: roszpunka »

No jasne :) juz cala kosmetyczke praktycznie wymienilam na naturalne. https://www.notino.pl/kosmetyki-natural ... ry-twarzy/ tu zamawiam, zobacz jaki maja duzy wybór. uwierz mi, skóra ci za to podziekuje
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: ajka »

Dzieki!! poprzegladam sobie na pewno, jestem pewna, ze cos wynajde i zamowie na próbę. Nie zamawialm nigdy z tej drogerii jeszcze
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: bukoo »

Ja jestem bardzo zadowolona z Polskich kosmetyków - od marki Eveline. Ostatnio natknęłam się na ich krem nawilżający z serii Flower Blossom. Nie dość, że super się sprawują, to jeszcze bosko pachną!
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: kosmetyki koreańskie

Post autor: belicjaa »

Miałam okazję kilka razy kupić kosmetyki koreańskie, teraz mam w swojej kosmetyczce żel do mycia twarzy. Używam go już od kilku tygodni i jestem zadowolona z efektów jakie daje. Myślę, że warto spróbować czy nam się sprawdzą koreańskie produkty, zresztą cała pielęgnacja według ich zasad jest bardzo ciekawa
ODPOWIEDZ