jedwab do włosów

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kalafonia
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:22 pm

jedwab do włosów

Post autor: kalafonia »

Moja przyjaciółka mimo iż ma dość niesforne loki to za każdym razem ma bardzo ładną fryzurę i tak się zastanawiam co ona takiego robi aby je wszystkie poskromić. Wtedy dowiedziałam się, że to dzięki właściwością jedwabiu.
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: jedwab do włosów

Post autor: roszpunka »

Mi jedwab przetłuszcza włosy, ale za to mam fajna odzywke wygładzajacą, która super dziala i wlosy mam ładne i podatne na układanie :)
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: jedwab do włosów

Post autor: ajka »

no na moje wlosy jedwab dziala podobnie, zaraz musze myc bo normalnie strączki mi wiszą... a co to za odzywka?
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: jedwab do włosów

Post autor: roszpunka »

No ja juz od dluzszego czasu uzywam tej https://www.notino.pl/aveda/smooth-infu ... -16122984/ sprawdza mi sie, wlosy sie nie pusza, nie elektryzują,swietna jest ;) a do tego bardzo wydajna wiec starcza na dlugo
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: jedwab do włosów

Post autor: ajka »

No to moze cos dla mnie bo to puszenie sie wlosow opanowac to jakas masakra, ciagle nosze przez to spięte w kucyk
Lidka32
Posty: 45
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: jedwab do włosów

Post autor: Lidka32 »

Z tego co wiem to jedwab nie zawsze jest skuteczny. Może przesuszać, może przetłuszczać. Lepsza opcją są profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne, które odżywią, wygładzą i zregenerują włosy. Z takich profesjonalnych produktów mogę ci zaproponować kosmetyki marki dr Barbara Sturm. Tutaj do kupienia https://bellita.pl/dr-barbara-sturm . Bezpieczne dla włosów i skóry, skuteczne i jest w czym wybierać.
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: jedwab do włosów

Post autor: Sebek11032 »

Jeśli chcecie zadbać o swój wygląd od strony problemów z włosami to może warto w takim razie sprawdzić ofertę świetnych peruk, które bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku osób onkologicznych i do tego z możliwością zakupu jej z refundacją. Jak chcesz to zajrzyj na https://perukikrakow.pl/naturalne-peruki/ warto szukać takich opcji i co również ważne po prostu zadbać o swój piękny wygląd i dobre samopoczucie na co dzień podczas leczenia bo jednak jeśli się sobie podobamy w lustrze to też mocno to wspiera ten trudny okres ;)
robinna
Posty: 30
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: jedwab do włosów

Post autor: robinna »

Próbowałam jedwabiu do włosów ale jakoś się nie polubiliśmy. Dużo lepiej sprawdziła mi się odżywka do włosów Gloria. Stosuję ją regularnie już jakiś czas i efekty są super. Na pewno warto na swoich włosach przetestować co nam się sprawdzi a co nie, tym bardziej, że koszt takich produktów nie jest wysoki.
ODPOWIEDZ