soczewki czy okulary?

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
guzikowa
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:36 pm

soczewki czy okulary?

Post autor: guzikowa »

Siemka!
Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu soczewek przez internet, jednak nie wiem na jakie powinienem się zdecydować. Jesteście w stanie coś polecić?
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: soczewki czy okulary?

Post autor: bukoo »

Wiele osób ma tak że musi nosić okulary i do czytania i do chodzenia. Czyli wychodzi na to że dana osoba posiada dwie pary okularów. Jest to dość męczące bo do czytania nawet jakiejś etykiety należy zmienić okulary do czytania. A czy istnieją okulary od razu do czytania i do noszenia? Sami zobaczcie https://www.wokularach.pl/blog/czy-istn ... a-w-jednym
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: soczewki czy okulary?

Post autor: kasiunia »

Soczewki czy okulary ? - zdecydujcie sami w porozumieniu ze specjalistą , z optykiem. Mogę wam polecić w okolicach Piaseczna dobry zakład optyczny. Sama dotarłam do niego przypadkowo wpisując w wyszukiwarkę frazę optyk Piaseczno i wybrałam jedną z propozycji. Fachowa obsługa i dobre ceny a obecnie mozna liczyć na znaczące promocje.
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: soczewki czy okulary?

Post autor: foxi »

Myślę ,że jedno i drugie rozwiązanie jest dobre, każdy jednak wybiera t takie, które mu odpowiada. Znam jednak i takie osoby, które korzystają zarówno z okularów jak i soczewek.Nowoczesne soczewki korygują różne wady wzroku , na przykład soczewki kontaktowe toryczne pomagają osobom z astygmatyzmem. Ponadto wszystkie soczewki mają to do siebie ,że nawilżają oko a okulary już nie.
ODPOWIEDZ