Spływ kajakowy - byłeś kiedyś?

Podróże małe i duże czyli dyskusje o tym, jak i gdzie wypoczywamy najchętniej

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Spływ kajakowy - byłeś kiedyś?

Post autor: AdministratorTop »

Spływ kajakowy - byłeś kiedyś?
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Spływ kajakowy - byłeś kiedyś?

Post autor: Panta »

Jasne :D
Polecam trasy kajakowe na pojezierzu drawskim, są zróżnicowane trudnościowo więc każdy jakąś pod swoje umiejętności wybierze :)
Ja najbardziej lubię spływ rzeką Drawą, można nią płynąć dobre dwa tygodnie - i to są prawdziwe wakacje z przygodą!
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Spływ kajakowy - byłeś kiedyś?

Post autor: Szula »

Drawa, piękna rzeka, też kiedyś po niej pływałam. Jednak od kiedy mam dzieci i nie mogę za długo być na wodzie najbardziej spodobała mi się Brda i okolice Swornychgaci. To tu w Swornychgaciach znalazłam bardzo wygodną kwaterę U Majki i Witka. Dzieci zachwycone przestrzenią a ja spokojem i możliwością startowania na kajaki, rowery, deskę. Miejscowy ośrodek kultury bardzo dba o ciekawe zajęcia, gdy terenowe, koncerty... Wymarzone miejsce na wakacje.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Spływ kajakowy - byłeś kiedyś?

Post autor: kasiunia »

Oczywiście ,że byliśmy na spływie kajakowym, to na prawdę fajna sprawa, gdzie można odpocząć. Bardzo lubimy wszelkie sporty wodne, szczególnie w okresie letnim. Wybierając się na wakacje zawsze zabieramy jakiś sprzęt pływający. Bardzo przypadła nam do gustu dmuchana bojka do pływania , dzięki której dzieci uczyły się pływać, udało się.
boryna
Posty: 15
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:47 pm

Re: Spływ kajakowy - byłeś kiedyś?

Post autor: boryna »

Ja nigdy nie byłam,mnie taka atrakcja trochę przeraża,jednak od zawsze podziwiam ludzi,którzy w takich spływach uczestniczą i mają z tego świetny ubaw.Muszą być odważni i trochę zwariowani.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Spływ kajakowy - byłeś kiedyś?

Post autor: kasia »

tak, byłam na kilku spływach i jeszcze się wybieram w tym roku na taki spływ ale tym razem na Mazurach
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Spływ kajakowy - byłeś kiedyś?

Post autor: Laluna »

Pływałam na kajakach po wielu polskich rzekach. Próbowałam też pływać po rzekach o górskiej klasyfikacji. Jenak najbardziej podobało mi się pływanie kajakiem morskim po ciepłym morzu u wybrzeży greckiej wyspy Rodos. To był świetny pomysł na bardzo udane wakacje. Ten pomysł spędzenia wakacji znalazłam na https://naszerodos.pl/
ODPOWIEDZ