maszynka do włosów

Różne porady i pytania

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
robinna
Posty: 29
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

maszynka do włosów

Post autor: robinna »

Pytanie pewnie głównie do panów, jakie macie maszynki do włosów? Szukam czegoś co będzie trwałe, poręczne i długo działać po jednym ładowaniu. Najlepiej jakby była bezprzewodowa, bo to na pewno łatwiejsze w użyciu
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: maszynka do włosów

Post autor: roszpunka »

e tam do panów :P ja robilam ostatnio mocny research jesli chodzi o maszynki,bo chcialam zamowic dla meza, wiec mniej wiecej wiem co warto zamowic
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: maszynka do włosów

Post autor: ajka »

I jaką zamówilas? Pytam, bo sama szukam, muszę kupić dla syna jakas fajna, taką zeby nie szarpała włosów i zeby szybko się obcinało
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: maszynka do włosów

Post autor: roszpunka »

Ja zamowilam taką https://www.notino.pl/philips/multigroo ... -do-brody/ maz zadowolony, uzywa ,mowi ze wszystko fajnie dziala, takze dobry zakup :) moge z czystym sumieniem polecic
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: maszynka do włosów

Post autor: ajka »

No to jak zadowolony, to chyba najlepsza rekomendacja ;d poprzegladam sobie i zamowie, na pewno nie bede zalowac
vandal
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:46 pm

Re: maszynka do włosów

Post autor: vandal »

mam maszynkę Babyliss super x-metal, polecam, jak ktoś szuka solidnego sprzętu. Urządzenie ma wytrzymałą baterię, podoba mi się, że można ją bardzo szybko naładować tak by móc dokończyć robienie fryzury
ODPOWIEDZ