Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Post autor: AdministratorTop »

Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Re: Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Post autor: Olla29 »

A różnie, podoba mi się skandynawski minimalizm i ciepło, jakie jednocześnie bije z wnętrz tak aranżowanych,
ale też lubię styl industrialny czy vintage.
Gdybym miała aranżować mieszkanie w jakimś konkretnym, to byłoby mi bardzo trudno wybrać.
Tymczasem właśnie oglądam krzesła z takich klasyków: :arrow: https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Dom_Krze ... i-232.html
i też nie wiem czy drewniane czy alu :)
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Post autor: margaret »

Różne akcesoria do aranżacji wnętrz ma w ofercie sklep internetowy Golddoor. U nich znajdziecie między innymi profesjonalne lamele z wotanu: <regulamin> . Takie lamele pięknie się prezentują w wielu aranżacjach.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Post autor: bukoo »

U mnie zdecydowanie styl nowoczesny króluje w mieszkaniu, teraz kończę remont kuchni i też ją tak urządziłam. Tutaj <regulamin> zamawiałam meble i polecam sklep bo jest tanio i meble są fajnej jakości, wybór macie dość duży.
elino
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:09 pm

Re: Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Post autor: elino »

Warto zawsze stawiać na ponadczasowe rozwiązania. Właśnie dlatego bardzo ważne jest to, aby postawić na oryginalność. Fajnie sprawdza się farba dekoracyjna klondike light valpaint. Poczytajcie sobie o niej. Być może takie rozwiązanie okaże się dla was niezwykle pomocne i spełni wszelkie nasze oczekiwania. Rozejrzyjcie się na spokojnie na rynku, aby wybrać najlepsza opcję z możliwych.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Post autor: kasiunia »

Nie przepadam za kwiecistym stylem, zdecydowanie wolę stonowane kolory. Mam w mieszkaniu białe ściany a jedno z pomieszczeń urządzam białymi meblami. Inne zaś urządzań na zasadzie kontrasty, także białe ściany ale już wyposażenie raczej ciemne. Taki regał w salonie - https://witek.pl/polki-i-regaly/regal-w ... -bari.html to na prawdę rewelacja. Wygląda świetnie ale i jest bardzo funkcjonalny.
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Post autor: Szula »

Mnie osobiście bardzo podobają się nowoczesne wnętrza. Bardzo lubię kawałek surowej ściany z cegły albo betonowej, duże wygodne kanapy, otwartą kuchnie ze stykowymi hokerami przy kuchennej wyspie. Bardzo ważne dla mnie jest tez oświetlenie. Musi być możliwe pełne oświetlenie i możliwość zmiany na nastrojowe. Poza tym żyrandole czy kinkiety powinny być ważnym elementem dekoracji. Dobre przykłady tego co piękne można zobaczyć na stronie projektantów wnętrz https://mist.com.pl/portfolio/r056-dom- ... -gornicza/
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Post autor: monna »

kiedyś najbardziej podobał mi się styl skandynawski ale w ostatnim czasie bardzo polubiłam loft i wszystko co z nim związane. Ostatnio zamówiłam nawet meble w tym stylu, wykonane z drewna i czarnego metalu, pod wymiar. Skorzystałam z oferty polskiego producenta, firmy George Azzar [ur wybór, realizacja indywidualnych zamówień, rozsądne ceny.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Post autor: kasiunia »

Jeśli zamierzasz budować dom i zastanawiasz się nad jego wyglądem stylem itp. powinieneś myśleć o tym już na etapie wyboru projektu budowlanego. Wiem ,że jego wybór może trochę potrwać , bo trzeba przejrzeć całkiem sporo projektów zanim wybierze się ten właściwy. Zapraszam na stronę pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ , gdzie prócz olbrzymiego wyboru projektów budowlanych dostaniecie aktualnie upust na zakupiony projekt w wysokości 20 % jego ceny - trwa bowiem aktualnie promocja wiosenna.
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Jaki styl we wnętrzach podoba Ci się najbardziej?

Post autor: margaret »

A jeśli chodzi o aranżację łazienki to polecam Wam ten blog: https://www.jm-wnetrza.com/najmodniejsz ... do-kabiny/ . Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na ten temat. Myślę, że przyda się przy projektowaniu tego pomieszczenia.
ODPOWIEDZ