Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Post autor: AdministratorTop »

Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Post autor: Panta »

Mnie się marzy w sypialni takie wielkie łoże z baldachimem w którym zmieściłyby się ze cztery osoby, ale na razie mam normalne, a to w sferze na kiedyś tak mi się marzy :)
No i oczywiście ładne meble, pościel jak z https://www.bellastoria.pl/posciel-bawelniania-160x200
bo już u nich kupowałam i wiem że mają cudowne wzory i może jeszcze urządziłabym w sypialni szafę z ukrytą w środku garderobą :D
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Post autor: kasiunia »

Trudno tutaj rozmawiać o gustach, w końcu o nich się nie dyskutuje. W każdej sypialni jest jedna rzecz, która musi sie tam znaleźć - to łóżko,Zaś najważniejszą częścią dobrego łóżka jest wygodny materac. Kupiliśmy ostatnio nowe łóżko do sypialni wiedząc ,że kupujemy je na lata - https://witek.pl/lozka/lozko-eva-z-oswi ... 54203.html .Kupiliśmy najszersze łóżko jakie mogliśmy zmieścić w naszej sypialni a do tego bardzo wygodny (twardy) materac. W takiej sypialni na prawdę można się wyspać.
Kawoszka
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:52 am

Re: Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Post autor: Kawoszka »

kasiunia pisze: wt sty 11, 2022 1:32 pm Trudno tutaj rozmawiać o gustach, w końcu o nich się nie dyskutuje.
dokładnie! każdy ma inne rzeczy co lubi
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Post autor: Lidka32 »

A słyszeliście o dekoracyjnych panelach akustycznych? Myślę, że idealnie sprawdzą się w sypialni. Pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale są też funkcjonalne, bo wyciszają pomieszczenie. W sypialni - must have.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Post autor: bukoo »

U nas w domu właśnie kończy się remont i stanęliśmy przed wyborem koloru ścian w sypialni. Kilka osób doradziło nam barwy pastelowe i na to ostatecznie postawiliśmy: http://ekspert-budowlany.pl/pastele-urz ... wnetrzach/.
hellada
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:27 pm

Re: Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Post autor: hellada »

Sama nie bardzo wiedziałam jak urządzić sypialnię.niby wiem,że musi być łóżko i szafa ale co dalej?
Gdzie szukać rozwiązań?
akida
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:46 pm

Re: Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Post autor: akida »

Obecnie, nie jest to już takie trudne i skomplikowane,mamy dostęp do różnego rodzaju stron, internetowych, serwisów,filmików, blogów czy for. Na nich jest na prawdę sporo cennych informacji, porad i wskazówek. Chcąc dowiedzieć się jakie zdjęcia wybierać do swoich albumów matowe czy błyszczące, warto zajrzeć na https://aluramy.pl/pl/n/Zdjecia-matowe- ... e-wybrac/1
Ten stos informacji, da nam naprawdę odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Post autor: foxi »

Przede wszystkim trzeba sobie zdać sprawę z tego ,że sypialnia jest pomieszczeniem , gdzie spędzamy dość dużą część naszego życia. Przyjmuje się ,że to aż 1/3 jego część. Trzeba więc zadbać o zdrowy sen ale czy wiecie jak wybrać materac do spania by sen był na prawdę regenerujący i zdrowy. Przyjęło się ,że najzdrowsze są materace twarde ... co potwierdzam z własnych doświadczeń z materacami.
Irenka
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:55 pm

Re: Wymarzona sypialnia - jak ją urządzić?

Post autor: Irenka »

Sypialnia to moje ulubione pomieszczenie. Lubię, kiedy jest w niej przestrzeń i porządek. Dlatego uważam, że ograniczenie się do łóżka, szafek nocnych i toaletki będzie fajnym rozwiązaniem. Sprawdzą się też szafy przesuwne, które pozwolą uporządkować całe wnętrze.
ODPOWIEDZ