Leczenie polipów endometrialnych?

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Nina89
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 23, 2021 9:28 am

Leczenie polipów endometrialnych?

Post autor: Nina89 »

Zdiagnozowano u mnie polipy endometrialne, czy czeka mnie operacja, a może da się tą chorobę wyleczyć farmakologicznie, wiecie?
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Leczenie polipów endometrialnych?

Post autor: Panta »

W zasadzie usunięcie polipów poprzez łyżeczkowanie jest najskuteczniejszą metodą pozbycia się ich, ale oczywiście są też na to schorzenie leki, a konkretnie leki hormonalne, z tym że to lekarz oczywiście wybiera najbardziej optymalną kurację :)
Z tego tekstu dowiesz się więcej o polipach https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/5-pyt ... ometrialne
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Leczenie polipów endometrialnych?

Post autor: roszpunka »

no ja bym sie jeszcze skonsultowala z jakims dobrym specjalistą, moze dr Siekierski lub dr Jacko? Oni oboje przyjmują w szpitalu Medicover, maja doswiadczenie i są naprawde bardzo dobrymi lekarzami
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Leczenie polipów endometrialnych?

Post autor: kasiunia »

Pewnie to poważna sprawa, już sama nazwa nie brzmi dobrze. Z takimi rzeczami to do lekarza.
ODPOWIEDZ