Witam wszystkich na forum

Dział powitań na forum

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Witam wszystkich na forum

Post autor: AdministratorTop »

Witam wszystkich na forum :mrgreen:
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Re: Witam wszystkich na forum

Post autor: Olla29 »

cześć to i ja się przywitam miło :) .
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Witam wszystkich na forum

Post autor: Panta »

witaj adminie i reszto :) pozdrowienia z gór!
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Witam wszystkich na forum

Post autor: kasiunia »

Witam wszystkich na tym forum, zaczynam dopiero... ale co można pisać w tym temacie jeśli jest wymóg 220 znaków. Trochę to dużo czy nie uważacie? Napiszcie co o tym myślicie.Rozumiem w innych działach taki wymóg ale nie w tym.Takie jest moje zdanie.
elino
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:09 pm

Re: Witam wszystkich na forum

Post autor: elino »

Witam wszystkich bardzo serdecznie na forum. Widzę, że jest tutaj poruszanych wiele ciekawych tematów. Niestety obawiam się, że pisanie odpowiedzi o długości minimalnej 220 znaków to dużo i odstraszy wiele wartościowych osób. Czasem bowiem można wyjaśnić coś w jednym zdaniu.
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Re: Witam wszystkich na forum

Post autor: Małgosia »

elino pisze: pt lis 26, 2021 12:55 pm Witam wszystkich bardzo serdecznie na forum. Widzę, że jest tutaj poruszanych wiele ciekawych tematów. Niestety obawiam się, że pisanie odpowiedzi o długości minimalnej 220 znaków to dużo i odstraszy wiele wartościowych osób. Czasem bowiem można wyjaśnić coś w jednym zdaniu.
ja stawiam spację przed kropką i przechodzi krócej hehe ;)
na cwaniaka
ODPOWIEDZ