Na co najczęściej narzeka Twoje dziecko?

Rozmowy o naszych pociechach, produktach dla dzieci, problemach

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Na co najczęściej narzeka Twoje dziecko?

Post autor: AdministratorTop »

Na co najczęściej narzeka Twoje dziecko?
Nina89
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 23, 2021 9:28 am

Re: Na co najczęściej narzeka Twoje dziecko?

Post autor: Nina89 »

Moje na katar, notorycznie ma z tym problem i zastawnaiam się czasem czy nie udaje, bo często jest tak, że ja kataru nie widzę, a on siąpie noskiem.

Co to w ogóle może być?
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Re: Na co najczęściej narzeka Twoje dziecko?

Post autor: Małgosia »

Nina89 pisze: wt lip 27, 2021 8:26 am Moje na katar, notorycznie ma z tym problem i zastawnaiam się czasem czy nie udaje, bo często jest tak, że ja kataru nie widzę, a on siąpie noskiem.

Co to w ogóle może być?
A i lekarza byłaś?
Ja ostatnio z taką właśnie niby pierdołą udałam się na video konsultację u lekarza z bazy kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja/pediatra i powiem Ci że super sprawnie było, normalnie dziecku wypisał e-receptę, wybraliśmy, i problem z katarem zniknął, więc jak się nie chce biegać z każdą rzeczą do przychodni, to warto sobie skorzystać.

A co do narzekania, to moje narzeka na to że mu smartfona zabieramy ;)
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Na co najczęściej narzeka Twoje dziecko?

Post autor: Panta »

Ty patrz, ja nawet nie wiedziałam, że można z lekarzem gadać na video, świetna opcja!
elino
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:09 pm

Re: Na co najczęściej narzeka Twoje dziecko?

Post autor: elino »

Oczywiście nie chce chodzić do przedszkola. Myślę, że większość dzieci wolałaby ten czas spędzać z rodzicami. Jak był był lockdown, to dla wielu dzieci było idealnie. Dla rodziców niestety nie :) Oczywiście mamy też problem z jedzeniem.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Na co najczęściej narzeka Twoje dziecko?

Post autor: bukoo »

Moje dzieci bardzo nie chciały chodzić do przedszkola zastanawialiśmy się z żoną dlaczego, doszliśmy do wniosku że trzeba poszukać innego. Kolega polecił nam publiczne przedszkole w Piasecznie tam chodziły jego dzieci i byli zadowoleni z tej placówki http://www.alaikot.pl/ . Nasze dzieci też tam chodzą teraz i chętnie idą żeby się bawić i uczyć. Pozdrawiam.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Na co najczęściej narzeka Twoje dziecko?

Post autor: kasiunia »

Dobrze wiem ,że nauka jazdy rowerem to bardzo stresujący moment dla dziecka. Co zrobić aby tak nie było ? Co powiecie na rowerki z prowadnikiem ? Dzięki prowadnikowi rodzic zachowuje większą kontrolę nad tym, jak szybko i w którym kierunku jedzie jego dziecko. Obecność tego elementu jest też nieoceniona w sytuacji, kiedy malec szybko męczy się samodzielnym pedałowaniem. Zróbmy więc wszystko aby nie zniechęcić dziecka do roweru.
kalafonia
Posty: 24
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:22 pm

Re: Na co najczęściej narzeka Twoje dziecko?

Post autor: kalafonia »

Moje dziecko najbardziej narzeka na to, że nie zgadzam się na psiaka w domu. Wiem,że w pewnym wieku takie rozmowy się wydarzają, ale póki co uważam, że moje dziecko jest zbyt beztroskie, a ja nie chcę brać sobie na głowę kolejnego obowiązku. Póki co podsyłam mu jakieś artykuły, blogi na temat wychowania psiaka, na temat wszelkich akcesoriów dla niego https://tiptop24.pl/pl/blog/Czy-warto-k ... la-psa/170 i oddalam ten temat jak tylko się da.
ODPOWIEDZ