Pomysł na prezent dla kobiety?

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Pomysł na prezent dla kobiety?

Post autor: AdministratorTop »

Pomysł na prezent dla kobiety?
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Pomysł na prezent dla kobiety?

Post autor: Panta »

to nigdy nie trafisz nawet jak zapytasz he he
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Re: Pomysł na prezent dla kobiety?

Post autor: Małgosia »

Ja dostałam ostatnio od męża kursy niemieckiego online o które dopraszałam się już z pół roku,
i bylam mega zadowolona. Uwielbiam prezenty, z ktorych coś mogę wynieść :)

:)
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: Pomysł na prezent dla kobiety?

Post autor: monna »

a co powiecie na voucher na wizytę w studiu tatuażu ? ja od zawsze marzyłam o tym by sobie taki tatuaż zrobić także prezent okazał się by7ć dla mnie strzałem w 10! jak szukacie sprawdzonego miejsca w Warszawie to bez dwóch zdań polecam Jah Love Tattoo. miałam okazje odwiedzić Anetę, która specjalizuje się m.in w kolorowych tatuażach <regulamin> ma ogromny talent a przy tym widać, ze praca to jej pasja.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Pomysł na prezent dla kobiety?

Post autor: bukoo »

Ja na prezent dla mojej córki zamówiłem jej tutaj <regulamin> nowe garnki do kuchni bo wiedziałem że chciała je mieć. Jej pasją jest gotowanie więc wiedziałem że się z tego ucieszy, takie praktyczne prezenty to są najlepsze.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Pomysł na prezent dla kobiety?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że fajnym prezentem dla każdej kobiety będzie jakiś ciuszek. Oczywiście wiele zależy od sylwetki solenizantki, bo jeśli ma sylwetkę typową to nie powinno być większych problemów z zakupem. Dzięki temu ,że jesteśmy z siostrą dość szczupłe nie mamy problemów z zakupem ciuchów w internecie. Ostatnio dostałam od siostry w prezencie ten sweterek - https://dstreet.pl/product-pol-39719-Sw ... Y1413.html .Pasuje idealnie.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Pomysł na prezent dla kobiety?

Post autor: foxi »

Dla kobiety ? - coś kobiecego... Wszystko zależy jakie relacje łączą was z solenizantką. Dla mojej siostry bliźniaczki mogę pozwolić sobie na zakup bielizny albo czegoś bardzo osobistego - https://triumfomania.pl/bielizna-nocna/ ... camisole-7 ,na zakup takiego prezentu nie pozwoliłabym sobie na przykład dla koleżanki z pracy. Przed przystąpieniem do poszukiwań prezentu warto wcześniej rozeznać potrzeby danej osoby. W sklepie triumfomania.pl takich prezentów jest mnóstwo.
robinna
Posty: 29
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: Pomysł na prezent dla kobiety?

Post autor: robinna »

dostałam od siostry świetną loko-suszarkę Babyliss hydro fusion, to zdecydowanie jeden z moich ulubionych sprzętów do układania włosów, dzięki niej mogę szybko i sprawnie ułożyć włosy, a po układaniu długo zachowują swój kształt
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: Pomysł na prezent dla kobiety?

Post autor: Sebek11032 »

A ja akurat polecam wziąć pod uwagę bardzo fajny sklep Valetta. W ich przypadku będziecie mogli liczyć na uczciwe podejście, dotrzymanie terminów i myślę, że bez problemów także zmieścicie się w swoim budżecie. Koniecznie dajcie znać na co się ostatecznie zdecydowaliście ;)
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: Pomysł na prezent dla kobiety?

Post autor: Dazek33 »

Myślę, że warto abyście się również zapoznały z ofertą mojego ulubionego sklepu jeśli chodzi o bieliznę nocną, czyli Valetta pozytywnie zaskakuje ilością propozycji, dobrymi cenami i też wykonaniem bielizny zarówno męskiej, jak i tej bielizny koronkowej dla kobiet. Warto poszukac i jednak sprawdzic sobie coś wyjątkowego w naprawdę dobrej cenie. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ