tańsze zakupy w sieci

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kiera
Posty: 32
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: kiera »

W internecie można kupić wiele tańszych produktów, a to choćby dlatego,że na takich zakupach się nie rozpraszamy, kupujemy tylko to, co w danym momencie jest nam potrzebne. Nie ma muzyki, która działa na nas rozczulająco, nie czujemy zapachów pieczonego chleba , nie ma też promocji i degustacji, na które często dajemy się nabrać. Ja ostatnio w dobrej cenie kupiłam karmę dla swoich psów i kotów w sklepie https://e-torro.pl/
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: Torres »

Powiem z doświadczenia, że nie zawsze opłaca się kupować w internecie, na przykład jeśli chodzi o leki, to wiem, że w tym momencie najtaniej jest w DOZie, stacjonarnie
hellada
Posty: 30
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:27 pm

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: hellada »

Ja chętnie i bardzo często robię zakupy w necie,uważam,że to doskonały sposób na szybkie zakupy dla ludzi zajętych, zabieganych,nie lubiących stać w kolejkach. Kupuję prawie wszystko, od spożywki, ubrań, butów, zabawek, po książki,alkohole, a nawet akcesoria dla psów i kotów takie jak obroże przeciw kleszczom i pchłom https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/ ... x-dla-psow
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: kasiunia »

Zakupy w internecie rzeczywiście mozna zrealizować taniej, choć nie jest to regułą. W internecie jednak nie napijemy się dobrej kawy jak cyklicznie robie to w galerii handlowej - takiej jak galeria Franowo , tak więc jak sami widzicie mam trochę sentymentalne podejście do robienia zakupów w realu.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: kasia »

jedynie na allegro czasem coś zamawiam bo faktycznie jest taniej, a reszta to chyba takie same ceny ma stacjonarnie jak online
ODPOWIEDZ