tańsze zakupy w sieci

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

tańsze zakupy w sieci

Post autor: bincka »

Hej wszystkim! jakie macie patenty na to by kupować taniej ? ja zrezygnowałam już z wyjazdów do galerii i ograniczam się do zakupów w internecie ale może jest jeszcze coś co warto wziąć pod uwagę ?
handzia
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:51 am

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: handzia »

są podobno takie aplikacje, dzięki którym dostajesz zwroty za zakupy w określonych sklepach. Nie wiem dokładnie jak to działa bo sama nigdy nie korzystałam ale czytałam gdzieś na grupie na fb ostatnio, ze dziewczyny tak właśnie starają się oszczędzać.
monka22
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 02, 2021 3:42 pm

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: monka22 »

Pytanie, co chcecie w ogóle kupić? Ja przykładowo teraz poszukuję wiosenne kurteczki itd. Dlatego planuję tutaj .pl/ kupić produkty dla mojego dziecka, ponieważ mają oni w naprawdę doskonałej jakości i wcale w niewygórowanej cenie. Koniecznie sobie zobaczcie ten sklep, bo jest wg mnie super.

Link usunięty. Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: kasiunia »

Tańsze zakupy w sieci ? - oczywiście ,że tak i jeśli tylko znajdę coś ciekawego to podejmuję decyzję o zakupach. Nie jest to jednak regułą , bo nie zawsze w necie jest taniej. Uważam ,że trzeba byc też świadomym konsumentem i podejmować mądre decyzje. W tym celu warto zapoznać się z poradami w kwestii wyboru poszczególnych elementów garderoby - http://mondonne.pl/ .Z informacji zawartych na blogu dowiesz się co jest tak na prawdę ważne przy zakupie torebki damskiej czy damskiego dresu.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: bukoo »

Jeśli o mnie chodzi, to ja nie mam jednego, ulubionego sklepu, w którym kupuję, a różne. Dlatego też staram się jeździć do różnych sklepów. Jeśli chodzi o galerie, to ostatnio znajoma poleciła mi Homepark Rawa, jest to katowice galeria handlowa , w której można zrobić zakupy również rzeczy do domu.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: foxi »

Powiem tak, dość często zdarza nam się robić zakupy przez internet. To wydaje mi się jedna z lepszych form robienia zakupów, bo bez wychodzenia z domu możemy przeglądną niezliczoną liczbą różnych artykułów i je porównać. Nie tak dawno szukaliśmy w necie ciuchów przed wyjazdem wakacyjnym. Dla mnie akurat znalazły się te oto spodnie dresowe - https://dstreet.pl/product-pol-40292-Sp ... Y1158.html .Jak wyjeżdża się gdzieś na wakacje i przed nami długa podróż to lubię mieć wygodne spodnie.
zacna
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:30 am

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: zacna »

Ja wszystko co sie da zamawiam przez internet. Ostatnio szukalam prezentu dla brata i zamowilam mu sluchawki z mikrofonem z Genesisa
guzikowa
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:36 pm

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: guzikowa »

Można chodzić po sklepach i poszukiwać promocji, ale można o wiele szybciej i prościej. Każdy z nas ma dostęp do internetu, warto więc kupować w sklepach on-line, gdzie zawsze można upolować coś wyjątkowego, coś w atrakcyjnej cenie. Fajnym sklepem, w którym dostaniemy kolorowe ramy, ramki i antyramy jest https://aluramy.pl/antyrama-plexi-na-wymiar w różnych rozmiarach.
Można dzięki nim udekorować swoje wnętrza, stworzyć w nich wyjątkową i oryginalną instalację.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: Violuśka »

Też zgadzam się z przedmówcami co do samej idei robienia zakupów w necie. Dodam tylko ,że mieszkańcy mniejszych miejscowości mają dzięki takim zakupom możliwość zrobienia zakupów bez ponoszenia kosztów dojazdu do większych miast. Na przykład taki zakup jak koszula męska zrealizujemy bardzo szybko a za dwa dni przesyłka może już być w naszym domu. To więc bardzo wygodne .
akida
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:46 pm

Re: tańsze zakupy w sieci

Post autor: akida »

Faktycznie, w sieci jest sporo miejsc, w których zakupy można zrobić o wiele taniej niż w sklepach osiedlowych, stacjonarnych. Internet, to też miejsce, w którym mamy spory wybór markowych, eleganckich produktów najwyższej jakości. Tak jest z marką ADAM BARON,która oferuje galanterię skórzaną szytą z naturalnych skór bydlęcych. Są to torebki, torby, plecaki, kosmetyczki, a także torby lekarskie https://adam-baron.pl/skorzana-torba-le ... dici-black i portfele.
ODPOWIEDZ