Konsultacje medyczne online - zdarza wam się korzystać?

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Konsultacje medyczne online - zdarza wam się korzystać?

Post autor: Olla29 »

Konsultacje medyczne online - zdarza wam się korzystać?
Wyczaiłam ostatnio taką stronę https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
na której można z dowolnym lekarzem z wielu specjalizacji umówić się na konsultację i tak patrzę, że cenowo to lepiej wychodzi niż normalna wizyta prywatna, więc się zastanawiam,
doradzicie coś? wymiana doświadczeń?
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Konsultacje medyczne online - zdarza wam się korzystać?

Post autor: foxi »

Konsultacje medyczne online? - oczywiście ,że z nich korzystaliśmy , jednak uważam ,że nie w każdym wypadku jest to dobre rozwiązanie. Sami zdecydowanie bardziej wolimy osobisty kontakt z lekarzem ,wtedy mamy pewność ,że jesteśmy dobrze zdiagnozowani. W naszej przychodni zauważyliśmy ,że zainstalowano dość duże ułatwienie to aplikacja do umawiania wizyt pacjentów. Dzięki temu pacjenci nie zapominają o nadchodzącej wizycie, bo aplikacja wysyła do nich sms-y.
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Konsultacje medyczne online - zdarza wam się korzystać?

Post autor: roszpunka »

Eeee niee... ja jestem zwolenniczką normalnych wizyt ,,na zywo'' a nie jakies online.. Nie wyobrazam sobie zeby ktos mnie online diagnozował. Ostatnio wlasnie sie zapisywalam do specjalisty w Centrum Medycznym Damiana, wizyta szybko i normalne, a nie zadne tam zdalne
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Konsultacje medyczne online - zdarza wam się korzystać?

Post autor: Violuśka »

Czy korzystam z konsultacji medycznych? - jak najbardziej.Jeśli tylko dolegliwości jakie mi dokuczają na to pozwalaja to czemu nie.
ODPOWIEDZ