Pożyczki online

Prowadzenie własnej firmy, zatrudnienie, problemy w pracy oraz sposoby na pomnażanie oszczędności

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Pożyczki online

Post autor: Torres »

Czy ktoś z Was korzystał w ostatnim czasie z oferty film pożyczkowych? Skąd opłaca się pożyczyć online? Słyszałam, że w Vivus pierwsza pożyczka jest darmowa, ale nie wiem jak to konkretnie ma wyglądać.
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Pożyczki online

Post autor: Laluna »

Pożyczki pozabankowe są łatwiej dostępne niż te bankowe, ale za to są bardziej kosztowne Skoro w bankach aktualnie jest tak niepewnie, to środki należy zdobywać innymi drogami. Wiarygodne wydają się oferty lombard Warzszawa. Wstawiasz do lombardu odszukane w domu wartościowe przedmioty dostajesz pieniądze do ręki. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Pożyczki online

Post autor: bukoo »

Frankowicze szukają obecnie sprawiedliwości i próbują rozwiązań problem, jakim niewątpliwie jest kredyt we frankach. Z pewnością zastanawiacie się nad tym, co możecie zrobić. Ja myślę, że warto przeczytać o ugodzie z frankowiczami. Szczegóły macie na stronie https://naszamlawa.pl/wiadomosci/na-czy ... kowiczami/ .
ODPOWIEDZ