Budowa domu

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Budowa domu

Post autor: kasiunia »

Wpiszcie sobie do waszej ulubionej wyszukiwarki internetowej frazę dofinansowanie moje ciepło a dowiecie się dwóch bardzo ważnych i przydatnych informacji. Po piwerwsze w jaki sposób tanio ogrzać wasze domy oraz w jaki sposób uzyskać dofinansowanie do tych inwestycji. Myślę ,że obydwie informacje są warte uwagi.
margaret
Posty: 65
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Budowa domu

Post autor: margaret »

Warto wiedzieć o możliwości wykonania analiz i ekspertyz budowlanych podczas budowy domu. Zdarza się, że coś podczas budowy pójdzie nie tak - i wtedy taka opinia osoby bezstronnej jest podstawą. Jeżeli budujecie dom we Wrocławiu lub jego okolicach to możecie tam skorzystać z pomocy pana dr inż. Przemysława Stawiarskiego, który jest także biegłym sądowym. Wszystkie informacje o takich ekspertyzach budowlanych znajdziecie na jego stronie: https://stawiarski.com.pl/rzeczoznawca- ... y-wroclaw/ .
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: Budowa domu

Post autor: bincka »

widzę, że wiele osób decyduje się na rozwiązania takie jak rekuperacja, pompy ciepła czy ogrzewanie podłogowe. Wcale mnie to nie dziwi :) natomiast zastanawiam się jak to jest z podgrzewaniem wody. Jaki przepływowy ogrzewacz do wody bedzie według Was najlepszym wyborem ? Sprawdzałam ostatnio ofertę firmy Stiebel Eltron i mają całkiem spory wybór takich urządzeń.
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: Budowa domu

Post autor: monna »

rozmawiamy tu o domach to może zdradzicie, kto je dla Was budował ? myślę, ze namiary na dobrych wykonawców zawsze się przydadza. Ja na przykład szukam opinii o https://espiroinvestment.pl/ . Ktoś, coś :)?
ODPOWIEDZ