Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Kawoszka
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:52 am

Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Post autor: Kawoszka »

Mąż brzydko łysieje i wygląda z każdym rokiem gorzej. Niektórym z łysiną bardzo do twarzy, ale zdecydowanie nie mojemu mężowi :(
On sobie niewiele z tego robi, a ja znalazłam w necie klinikę specjalizującą się w przeszczepach włosów https://drturowski.pl/pl/blog/najlepszy ... na-zakola/ i nie mam pojęcia jak go przekonać do tego zabiegu...
Jakich uzyć argumentów?
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Post autor: kasiunia »

No trzeba powiedzieć ,że panowie nie są skłonni do drastycznych zmian i jeśli Ci się uda - to gratulacje. Sama przeszłam temat depilacji u męża .Chodzi konkretnie o depilację włosów na plecach. Szczególnie to przeszkadzało podczas letnich wakacji. Natknęłam się na bloga o tej tematyce - https://easywaxing.pl/pl/blog/depilacja ... fanaberia/ .Dopiero tam się dowiedzieliśmy o tym ,że metod depilacji jest kilka. Mąż dał się na szczęście przekonać.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Post autor: belicjaa »

kupiłam facetowi maszynkę do włosów Babyliss X-metal, już nie ma wymówki że nie ma czym przyciąć włosów. Tym sprzetem można to zrobić bardzo szybko. Urządzenie jest bezprzewodowe, szybko się ładuje i jest solidnie wykonane.
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Post autor: roszpunka »

Sama sie zastanawiam... nie mam jakichs zastrzezen co do jego wygladu, ale fajnie by było, gdyby jednak troche bardziej o siebie zadbał, stosowal jakies kosmetyki czy cos...
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Post autor: ajka »

no to moze mu kup po prostu jakis podstawowy zestaw meskich kosmetykow do pielegnacji na poczatek? Moze mu sie spodoba i sie wkreci?
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Post autor: roszpunka »

Myslisz, ze to przyniesie jakis skutek?? Jakie kosmetyki powinien twoim zdaniem zawierac taki zestaw?
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Post autor: ajka »

No mysle, ze taaak.. moj facet lubi jak mu kupuje jakies kosmetyki i chetnie uzywa, wiec mysle ze na pewno bedzie okej :) ja bym kupila jakis zel do mycia twarzy, krem, no nie wiem :) sama musisz sobie poprzegladac. Duzy wybór kosmetykow dla mezczyzn jest na notino, wiem bo czesto cos zamawiam
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Post autor: foxi »

No cóż rzeczywiście jest problem, bo uważam ,że na siłę takich rzeczy nie da się zrobić. Warto może zaproponować jakieś poradniki z tego zakresu, może jakieś poradniki modowe - takie jak ten poradnik . W poradnikach znaleźć można wiele informacji na temat tego co się nosi w danym sezonie i jakie elementy garderoby są najbardziej modne. Informacje dotyczą często także mężczyzn.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Post autor: kasiunia »

No cóż powiem wam ,że łatwo nie jest ,bo panowie jak się uprą na jakieś spodnie albo sweter to nie odpuszczają ,wiem coś o tym.Udało mi się jednak za sprawą między innymi poradnika modowego kupić mu nowe spodnie męskie .To właśnie w internecie w cytowanym przez mnie poradniku znalazła spodnie które bardzo mu się spodobały a ja jestem zadowolona ,że coś zmienił w końcu w swoim ubraniu.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Jak namówić męża do zmiany wyglądu?

Post autor: Violuśka »

Myślę ,że takie tematy można załatwić tylko i wyłącznie po dobroci. Może pokazać mężowi jak może wyglądać jak ubierze się tak czy inaczej i powinno to na niego zadziałać. Warto w takich sprawach spoglądnąć na poradniki dotyczące mody na przykład jeśli chcecie pokazać jak wygląda marynarka męska , tzn. w sensie jakie marynarki się teraz nosi - może to przekona męża.
ODPOWIEDZ