Jakie drzwi na taras?

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Jakie drzwi na taras?

Post autor: Panta »

Jakie drzwi tarasowe lepiej się sprawdzą, otwierane czy przesuwane?
Nina89
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 23, 2021 9:28 am

Re: Jakie drzwi na taras?

Post autor: Nina89 »

Koniecznie zrób sobie na taras drzwi przesuwne szklane. My takie mamy w domu i są świetne. Widać całą panoramę ogrodu, przesuwają się lekko, szkło jest hartowane dzięki czemu nie ma strat ciepła poza tym mają taki specjalny mechanizm spowalniający zamykanie dzięki czemu nasz kot zawsze zdąży wejść :D
Możesz sprawdzić ofertę u tego śląskiego producenta http://esglas.pl/ albo wpisać w goglach drzwi szklane sląsk
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Jakie drzwi na taras?

Post autor: bukoo »

A jaki parasol polecacie na taras? Bo nie wiem gdzie mam go zamówić, ofert widziałem wiele. Ta <regulamin> wpadła mi w oko bo mają duże parasole, coś takiego by się najlepiej sprawdziło na moim tarasie. Co sądzicie?
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jakie drzwi na taras?

Post autor: kasiunia »

Zdecydowanie powinny to być drzwi przesówne. Najważniejsza w takiej sytuacji jest ich funkcjonalność. Parę złotych w jedną czy drugą stronę nie powinno mieć większego znaczenia.
ODPOWIEDZ