Dobry szampon na łysienie?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Dobry szampon na łysienie?

Post autor: Panta »

Dobry szampon na łysienie?
Dla męża szukam czegoś, bo już widać coraz wyraźniej że zaczyna łysieć, a ma 38 lat więc masakra
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Re: Dobry szampon na łysienie?

Post autor: Małgosia »

Panta pisze: pn wrz 20, 2021 12:17 pm Dobry szampon na łysienie?
Dla męża szukam czegoś, bo już widać coraz wyraźniej że zaczyna łysieć, a ma 38 lat więc masakra
Teraz tyle tych cud szamponów na łysienie sprzedają, ze szok, a potem i tak się okazuje że skuteczność porazka.
Poczytaj sobie artykuł drturowski.pl/pl/blog/lysienie-w-mlodym-wieku/ o łysieniu, myślę że tam jest o wiele więcej dobrych rad co robić, niż tylko wybierać jakiś kolejny szampon
kasiunia
Posty: 160
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Dobry szampon na łysienie?

Post autor: kasiunia »

Włosy dla wielu osób mają ogromne znaczenie i wiem, że wiele osób martwi się ich wypadaniem, dlatego koniecznie powinniście zerknąć sobie do internetu, aby przeczytać ogólnie o tym, co to jest łysienie, jakie są jego przyczyny i czy można zapobiegać.
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Dobry szampon na łysienie?

Post autor: foxi »

Włosy dla wielu osób mają ogromne znaczenie i wiem, że wiele osób martwi się ich wypadaniem, dlatego koniecznie powinniście zerknąć sobie do internetu , aby przeczytać o ogólnie o tym, co to jest łysienie, jakie są jego przyczyny i czy można zapobiegać.
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: Dobry szampon na łysienie?

Post autor: Dazek33 »

Mi podobają się peruki, bo teraz są naprawdę dobrze wykonane i właśnie dlatego warto sprawdzić sobie różne propozycje naturalne i syntetyczne od strony wizualnej oraz oczywiście ceny korzystając z pomocy profesjonalnej stylistki, czyli https://perukaradom.pl/ ponieważ również moja mama miała okazje korzystać z ich pomocy podczas leczenia onkologicznego bo też uwzględniają dotacje NFZ. Przede wszystkim jest zachwycona, bo naprawdę świetnie leży i po chemii może w pięknym wyglądzie wracać do zdrowia :)
zacna
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:30 am

Re: Dobry szampon na łysienie?

Post autor: zacna »

Na łysienie to może nie szampon, a kuracje przeciw wypadaniu włosów? U mnie znacząco się poprawiło :)
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Dobry szampon na łysienie?

Post autor: roszpunka »

No a co to za kuracja i jak długo trzeba stosowac, zeby był efekt? No i podstawowe pytanie, gdzie to mozna kupic?
zacna
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:30 am

Re: Dobry szampon na łysienie?

Post autor: zacna »

No ja stosowalam sobie coś takiego https://www.notino.pl/kerastase/specifi ... iu-wlosow/ :) powinno sie nakladac 3x w tygodniu przez 6 tygodni. Po tym czasie juz wyraznie widac ze duzo mniej włosów wypada no i zwieksza sie objetosc, wlosy są mocniejsze
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Dobry szampon na łysienie?

Post autor: roszpunka »

no to nie pozostaje mi nic innego jak zamowic i sobie zaczac stosowac ;) mam nadzieje, ze u mnie tez beda tak fajne efekty
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: Dobry szampon na łysienie?

Post autor: Sebek11032 »

Moja mama podczas choroby zdecydowała się ostatecznie na zakup peruki, ponieważ miała ogromne problemy z mocno wypadającymi włosami i dlatego orientując się lepiej zdecydowała się postawić na perukę z włosów naturalnych, które możesz znaleźć tutaj https://perukisklep.pl/peruki-radom/ i przyznam, że z wyboru była bardzo zadowolona Bardzo dobre ceny, duża możliwość propozycji i też można się wybrać stacjonarnie, gdzie łatwiej będzie podjąć konkretną decyzję ;)
ODPOWIEDZ