Hejaaaa!

Dział powitań na forum

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Hejaaaa!

Post autor: Małgosia »

Hejaaaa! Dzięki za dodanie do forum i miło tu być
kasiunia
Posty: 160
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Hejaaaa!

Post autor: kasiunia »

Witam wszystkich. Kasiunia na linii. Widzę ,że tutaj mamy ten sam problem, 220 znaków. Po co takie coś w tej części forum, może to zmienińcie na jakieś 50 znaków. Ile trzeba napisać żeby się przywitać. Myślę ,że to w zupełności wystarczy.
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Hejaaaa!

Post autor: foxi »

No rzeczywiście 50 znaków w zupełności w tym dziale wystarczy. Jednak trzeba coś więcej dopisać by móc się przywitać.. Pozdrawiam serdecznie wszystkich
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Hejaaaa!

Post autor: bukoo »

No część witam pozdrawiam i mam nadzieje ze ci sie tutaj spodoba, ja to jednak nie widziałam czy chce się zapisywać na coś takiego ale ostatecznie się zdechydowałam na to.
Statera
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 6:18 am

Re: Hejaaaa!

Post autor: Statera »

kasiunia pisze: śr lis 24, 2021 8:17 pm Witam wszystkich. Kasiunia na linii. Widzę ,że tutaj mamy ten sam problem, 220 znaków. Po co takie coś w tej części forum, może to zmienińcie na jakieś 50 znaków. Ile trzeba napisać żeby się przywitać. Myślę ,że to w zupełności wystarczy.
zgadzam się całkowicie, gruba przesada :)
ODPOWIEDZ