Poleć dobry sklep z biżuterią :)

O tym, co nas zdobi.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Poleć dobry sklep z biżuterią :)

Post autor: AdministratorTop »

Poleć dobry sklep z biżuterią :)
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Poleć dobry sklep z biżuterią :)

Post autor: Szula »

Od kiedy dowiedziałam się, że nie mogę nosić złotego łańcuszka, bo po prostu mam uczulenie na złotą biżuterię, szukałam innego, ciekawego i estetycznego sposobu na biżuterię, która będzie do mnie pasowała. Zobaczyłam u kolegi na ręce ciekawą bransoletkę, która nie była ani złota ani srebrna ani żadna inna. Powiedział mi, że to hipoalergiczna biżuteria ze stali szlachetnej. Od razu się zainteresowałam. Zaczęłam szukać i odkryłam Manoki.pl Tyle nowych wzorów na dowolnie wymyślone okazje i do dowolnej stylizacji. To pewnie z Manoki pochodziła bransoletka kolegi https://www.manoki.pl/klasyczna-meska-b ... 11083.html
klasyczna-meska-bransoletka-pancerka-ze-stali-szla,bedbcg,gaa,a.jpg
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Poleć dobry sklep z biżuterią :)

Post autor: Lidka32 »

Skoro już o bransoletkach mowa, to warto pomyśleć o tym, żeby biżuteria wyrażała nas. Takim rozwiązaniem będzie zakup bransoletki z literą imienia

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
Irenka
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:55 pm

Re: Poleć dobry sklep z biżuterią :)

Post autor: Irenka »

W sklepach internetowych będzie największy wybór biżuterii. Jeśli szukacie modnych pierścionków, to może spodoba się Wam ta oferta . Złoty pierścionek z granatem wygląda elegancko i pasuje do wielu różnych kreacji, bo ma klasyczny wygląd. Można go też kupić wybrance serca na zaręczyny. Jest też 30 dni na zwrot, także można przejrzeć ofertę.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
Statera
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 6:18 am

Re: Poleć dobry sklep z biżuterią :)

Post autor: Statera »

ja to bym chciała byś obsypywana biżuterią hihihi chyba jak każda kobieta, nie ?
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Poleć dobry sklep z biżuterią :)

Post autor: Lidka32 »

Biżuteria z materiałów szlachetnych potrafi być droga, a ładnie prezentują się też dodatki ze stali chirurgicznej. Tutaj możecie znaleźć modne bransoletki https://stalowelove.com.pl/pl/c/Bransoletki-sznurkowe/32 . Mają piękne bransoletki na sznurku albo plecione. Pasują do każdego ubioru. Elegancji dodaje im stylowa zawieszka. Jest to też bardzo dobry pomysł na prezent dla mamy czy siostry, a ich cena jest niższa niż za złoto czy srebro.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Poleć dobry sklep z biżuterią :)

Post autor: bukoo »

Potrzebujecie jakiej fajnej biżuterii lub może zegarków? Jeśli tak, to moim zdaniem wyjątkowa jest oferta otien.com/ . Znajdziecie tam biżuterię ze stali nierdzewnej, a więc taką, która jest odpowiedniej jakości. Wydaje mi się, że jak najbardziej taka biżuteria sprawdzi się u każdego. Taka biżuteria z czasem nie czernieje i zawsze wygląda dobrze.
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Poleć dobry sklep z biżuterią :)

Post autor: margaret »

A co sądzicie o piercingu? Mi bardzo podobają się kolczyki w różnych częściach ciała. Można zdecydować się na przykład na wybór takich kolczyków do piercingu: crazyneedles.pl/pl/menu/tragus-200 . Co o nich sądzicie?
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Poleć dobry sklep z biżuterią :)

Post autor: Laluna »

Nie lubię nosić biżuterii od mamy czy od babci, choć być może jest sporo warta, po prostu nie podoba mi się, bo jest staromodna. Dla mnie powiew świeżości w modzie dodatków i biżuterii to biżuteria oferowana w sklepie internetowym Manoki.pl To głównie biżuteria ze stali szlachetnej, ale nie tylko. Piękne są na przykład bransoletki z kamieniami. <Moderacja: naruszenie regulaminu/link w każdym kolejnym poście>
Załączniki
damska-bransoletka-srebrne-kulki-hematytu-i-zlote-,bfhchb,gaa,a (1).jpg
ODPOWIEDZ