Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Post autor: AdministratorTop »

Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Re: Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Post autor: Małgosia »

Zbrodnię i karę :)
po latach postanowiłam jeszcze raz do tego wrócić, taką miałam wizję.
A teraz jak już skończyłam, to wskakuję w lżejsze niż Dostojewski klimaty, czyli moje ulubione romanse i takie cieplejsze rzeczy do odprężenia się.
Tu https://www.empik.com/nie-zapomnisz-o-t ... ,ksiazka-p fajna pozycja wyszła niedawno, więc się skuszę, i jeszcze w taniej książce ze dwa romanse mafijne :)

jesień sprzyja czytaniu
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Re: Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Post autor: Olla29 »

Też sobie na zimę kupiłam właśnie tę książke Alex Sand co wrzuciłaś 8-)
Lubię romanse, a wszystkie Kingi Litkowiec mafijne, które KOCHAM, już przeczytałam.
Nie mogę się doczekać kolejnych jej książek !
elino
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:09 pm

Re: Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Post autor: elino »

Lubię przygodowe i historyczne, ale generalnie sytuacja wygląda tak, że w ostatnim czasie nie mam czasu na czytanie. Jeśli jednak znacie jakieś wartościowe książki z tej tematyki, to liczę, że podzieliście się informacjami na ten temat.
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Re: Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Post autor: Małgosia »

elino pisze: pt lis 26, 2021 12:57 pm Lubię przygodowe i historyczne, ale generalnie sytuacja wygląda tak, że w ostatnim czasie nie mam czasu na czytanie. Jeśli jednak znacie jakieś wartościowe książki z tej tematyki, to liczę, że podzieliście się informacjami na ten temat.
no wlaśnie, najtrudniej jest znaleźć czas, to fakt :)
Kawoszka
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:52 am

Re: Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Post autor: Kawoszka »

Olla29 pisze: śr lis 17, 2021 10:01 am Też sobie na zimę kupiłam właśnie tę książke Alex Sand co wrzuciłaś 8-)
Lubię romanse, a wszystkie Kingi Litkowiec mafijne, które KOCHAM, już przeczytałam.
Nie mogę się doczekać kolejnych jej książek !
Ja właśnie lubię takie coś Jak pani Kinga pisze, gdzie jest dużo mafii
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Post autor: Szula »

PIĘTER, FILIP SPRINGER
Nie zdziwię się, jeśli na temat tego tytułu słyszeliście już wiele i nie zdziwi mnie również, jeśli już zdążyliście się z nim zapoznać. Uważam, że każdy człowiek, a zwłaszcza każdy młody Polak, powinien poświęcić czas na przeczytanie tego reportażu.
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Post autor: Laluna »

Wracam do Tolkiena, potrzebna nam drużyna Pierścienia. Ukraina jak samotny Hobbit zniszczy pierścień! Aragorn poprowadzi duchy do walki ze złem. Oko Saurona zgaśnie.
blue
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 8:06 pm

Re: Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Post autor: blue »

Ostatnio skończyłam czytać książkę Dziewczynka, która wypiła księżyc. Może spodobać się fanom Neila Gaimana.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?

Post autor: kasia »

Ostatnio polubiłam czytanie poradników. Wpadła mi tu https://sklep.zwierciadlo.pl/ w ręce książka "Ogarnij stres i żyj na luzie. Ćwiczenia praktyczne" i szczerze mówiąc widzę już pierwsze efekty technik radzenia sobie ze stresem jakich nauczyłam się z tej książki
ODPOWIEDZ