Kosz na taras

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Kosz na taras

Post autor: bukoo »

Czy taki <regulamin> kosz na taras to waszym zdaniem fajny pomysł na prezent dla siostry? BO chcę jej go zamówić, wiem że wspominała o nim że pasował by jej do aranżacji tarasowej jaką ma. Chyba go zamówię bo mi się też podoba.
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Kosz na taras

Post autor: Szula »

Ja mam na tarasie w koszach donice z kwiatami. Bardzo lubię gdy wiosną mogę wreszcie wysadzić przygotowane sadzonki kwiatów wychodowanych z nasion z plantet.pl W tym roku przygotowałam surfinie o niesamowitym kolorze https://plantet.pl/petunia-typ-surfinia ... 1g-nasiona Będą kwitły do późnej jesieni.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Kosz na taras

Post autor: kasiunia »

Zanim zaczniemy wyposażać taras w różne potrzebne nam rzeczy musimy go najpierw poprawnie wykonać. Niezbędne nam będą dobrej jakości płytki do użytku zewnętrznego czyli dobra glazura oraz odpowiednie spoiwo do glazury .Pamiętać należy ,że takie spoiwo czyli klej glazurniczy ma rózne zastosowania i należy wybrać właśnie taki do zastosowań na zewnątrz.
ODPOWIEDZ