Dobry projekt budowlany

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Dobry projekt budowlany

Post autor: foxi »

Napiszcie proszę czym kierowaliście się przy wyborze projektu budowlanego. Czy działkę także musieliście kupować. Pewnie wszystkie elementy mają wpływ na podejmowane decyzje.
kasiunia
Posty: 164
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Dobry projekt budowlany

Post autor: kasiunia »

Dobry projekt budowlany - to podstawa. Czym się kierowaliśmy przy jego wyborze? Przede wszystkim mieliśmy jakieś marzenia i wyobrażenia o nowym domu... i tego żeśmy się trzymali podczas poszukiwań. Same poszukiwania zajęły nam ponad 3 miesiące ale warto było czekać i szukać. Nasz dom to dom parterowy ,który wybudowaliśmy na bazie projektu z Pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy. Do m ze świetnym układem pomieszczeń oraz metrażem adekwatnym dla naszych potrzeb.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Dobry projekt budowlany

Post autor: bukoo »

Moja żona jest architektką, więc to ona zaprojektowała Nasz dom. Bardzo się z tego cieszę, bo wyszło przepięknie, a do tego bardzo funkcjonalnie. Zostało jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, między innymi zagospodarowanie terenu przed domem. Zastanawiam się gdzie zamówić kostkę brukową. Znajomy polecił mi ten sklep https://betto.pl/kostka-brukowa . Mają bardzo dobre opinie w internecie. Czy ktoś z Was zamawiał u nich artykuły budowlane? Jesteście z nich zadowoleni?
Sebek11032
Posty: 84
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: Dobry projekt budowlany

Post autor: Sebek11032 »

Już od lat marzyliśmy o własnym domu. Jednak wcześniej finanse nam na to nie pozwalały, dlatego teraz w końcu podjęliśmy dezycję o budowie bo w końcu mamy swoją działkę budowlaną. Teraz kluczowe jest to, aby wybrać jak najlepsze projekty domów gotowych, żebyśmy mieli większy wybór. My po konsultacjach i też ze względu na wiek jednak zdecydowaliśmy się na parterówkę z dużym tarasem. W pracowni architektonicznej Archon przyznam, że ilość dostępnych projektów naprawdę robi wrażenie :)
margaret
Posty: 74
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Dobry projekt budowlany

Post autor: margaret »

Dobry projekt budowlany nie musi wcale oznaczać dobrze wykonanej pracy na budowie. Aby to zweryfikować warto poprosić o ekspertyzę budowlaną takiego fachowca jak rzeczoznawca budowlany Gdańsk . Dzięki niej dowiecie się o wszystkich kwestiach technicznych związanych z Waszym budynkiem.
ODPOWIEDZ