Prowadzenie bzinesu

Rozmowy o tym, co nas w życiu najbardziej kręci

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Violuśka
Posty: 76
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Prowadzenie bzinesu

Post autor: Violuśka »

Prowadząc swój własny biznes trzeba mieć określone predyspozycję by wszystko poprawnie funkcjonowało. Najtrudniejszą moim zdaniem rzeczą jest zachowanie dobrych relacji z ludźmi. Dotyczy to zarówno pracowników jak i klientów. Bardzo ciekawe szkolenia, które podniosą nasze mozliwości i umiejętności w zakresie tych relacji znalazłam w firmie Human Skills w Warszawie. Zaintrygował mnie temat - sekrety kreatywnego myślenia , co o nim sądzicie? - ciekawy prawda?
kiera
Posty: 32
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

Re: Prowadzenie bzinesu

Post autor: kiera »

Prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwe, cały czas trzeba być na bieżąco, trzeba śledzić najnowsze trendy, dbać o wizerunek firmy i funkcjonalność biznesu. Ja prowadzę niewielki butik, kiedy chciałam go nieco unowocześnić, postawiłam na współpracę z firmą Ergostore. Dostałam od nich sporą dawkę wiedzy, a z bloga dowiedziałam się jak kierować moim sklepem, jak go reklamować i jak wychodzić klientom na przeciw https://ergostore.pl/blog/concept-store ... akupowego/
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Prowadzenie bzinesu

Post autor: bukoo »

W jaki sposób prowadzić biznes? Co polecacie?

__
zbiorniki i bufory
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: Prowadzenie bzinesu

Post autor: Sebek11032 »

Cześć! Mam do Was pytanie odnośnie do tego, czy optymalizacja wizytówki Google dla biznesu jest czymś absolutnie koniecznym? Mam już taką wizytówkę, ale zastanawiam się nad tym, czy taka optymalizacja faktycznie będzie mi potrzebna. Niby na brak klientów nie narzekam, ale wiecie - staram się myśleć przyszłościowo, żeby uniknąć jakichkolwiek kryzysów.
ODPOWIEDZ