Przedpokój

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Przedpokój

Post autor: foxi »

Napiszcie mi proszę jaka biała farba waszym zdaniem jest najlepsza. Potrzebujemy takiej właśnie farby do pomalowania przedpokoju a doskonale wiecie ,że przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem z jakim stykają się nasi gości. Zależy nam zatem bardzo na tym aby pomieszczenie to było czyste i schludne a biała farba moim zdaniem daje takie poczucie.
kiera
Posty: 32
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

Re: Przedpokój

Post autor: kiera »

Fajny pomysł, jasny przedpokój sprawi,że mieszkanie będzie wydawało się większe, tylko co będzie na ścianach, żeby nie wyglądał tak goło...
kalafonia
Posty: 28
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:22 pm

Re: Przedpokój

Post autor: kalafonia »

Przedpokój musi być efektownie urządzony, w końcu wchodząc do nowego domu, on wita gości, on musi być pewnego rodzaju zaproszeniem do naszych wnętrz. U mnie na ścianach wiszą ramki w różnych rozmiarach https://aluramy.pl/ramki-na-zdjecia-13x18
a w nich pamiątki z moich podróży. Są to fotografie, bilety, malowidła czy grafiki zrobione przez mniej znanych ulicznych malarzy. Mój przedpokój dzięki nim prezentuje się wyjątkowo i oryginalnie.
ODPOWIEDZ