Dobry samochód

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Lidka32
Posty: 45
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Dobry samochód

Post autor: Lidka32 »

Cześć, szukam dobrego, ale niekoniecznie drogiego samochodu. Chodzi głównie o to, żeby był sprawny, nie musi być limuzyna. Czytałam, że w Markach swój oddział ma Beep Rent. Tutaj można o nich poczytać beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-marki/ . Ceny są niskie, bo flota składa się z aut osób prywatnych. Formalności wypełnia się online, co jest wygodne. Polecacie ich? Dzięki za pomoc.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Dobry samochód

Post autor: kasia »

Może w takim razie powinnaś pomyśleć o wynajmie samochodu ?
margaret
Posty: 65
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Dobry samochód

Post autor: margaret »

Jeżeli prowadzicie biznes lokalny to polecam także pomyśleć poważnie o zakupie auta dostawczego. A jeśli chodzi o odpowiednią zabudowę samochodu dostawczego to najlepiej zlecić to zadanie profesjonalnej firmie. <Moderacja: naruszenie regulaminu/link w każdym kolejnym poście>
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Dobry samochód

Post autor: roszpunka »

Jesli szukacie dobrego samochodu, w dobrej cenie, to ja proponuje na mm cars sie rozeznac, oni tam maja spory wybór
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Dobry samochód

Post autor: kasia »

Pewnie to jest dobry sposób na znalezienie dobrego samochodu ale można też wypożyczyć sobie dobry samochód. Wystarczy sprawdzić jakie samochody najczęściej wynajmują Polacy i wybrać jeden z najchętniej wypożyczanych samochodów. Ja na pewno tak zrobię, a zachęciła mnie do tego ta https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... ja-polacy/ publikacja na blogu
scesny
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:19 pm

Re: Dobry samochód

Post autor: scesny »

Dobry samochód, szczególnie jak ktoś ma na firmę, to dodatkowo zabezpieczyć. Jakieś systemy monitoringu sa całkiem fajnym dodatkiem. Ale to nie jedyna ich zaleta. Fajny jest Flotman, bo może to być tylko system od monitoringu GPS (plus te dodatkowe informacje jakie on zbiera z samochodu), ale można też mieć u nich etolla, jak potrzeba.
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Dobry samochód

Post autor: kasiunia »

Dobry samochód to ten, który nas szczęśliwie dowiezie na miejsce. Podróże samochodem są o tyle przyjemne ,że nie musimy w zasadzie martwić się o wielkość naszego bagażu. Obowiązkowym wyposażeniem samochodu w podróży jest dobrze zaopatrzona apteczka podróżna która musi zawierać potrzebne środki dezynfekujące i opatrunkowe. W apteczce od jakiegoś czasu znajduje się też woda morska do nosa na katar , która dla dzieci okazała się niezwykle skuteczna.
ODPOWIEDZ