twoje marzenie

Różne porady i pytania

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
akida
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:46 pm

twoje marzenie

Post autor: akida »

Jakie macie marzenia, jaka praca wam się marzy? W czym bylibyście spełnieni? Czy udało wam się zrobić coś, co was do tego zbliżyło?
kiera
Posty: 32
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

Re: twoje marzenie

Post autor: kiera »

Moje marzenie od lat, to mieć własny lokal gastronomiczny, niewielki, ale przytulny z domowymi obiadkami. Spełniłam je jakiś czas temu i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Ciągle się rozwijam,kupuje coraz to nowsze sprzęty, by szybciej i lepiej gotować. Ostatnio nawet zdecydowałam się na zakup szatkownicy, nowego grilla, a także prasy do burgerów
Teraz mogę szybciej podawać coraz to bardziej wyszukane dania swoim klientom.
kalafonia
Posty: 28
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:22 pm

Re: twoje marzenie

Post autor: kalafonia »

A moim marzeniem jest posiadanie dużego psa, od miesięcy się do tego przymierzam, ale nie bardzo wiem czy sobie poradzę. Psa, zwłaszcza większych ras trzeba potrafić opanować, a ja chyba jestem zbyt miękka, boję się trochę, że pies nie będzie mi posłuszny. Już nawet zakupiłam dla niego smycz https://tiptop24.pl/pl/c/Smycz-dla-psa/13 i legowisko...ale pewności do końca nie mam.
ODPOWIEDZ