Mleko modyfikowane

Rozmowy o naszych pociechach, produktach dla dzieci, problemach

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
mandragora
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 04, 2021 5:32 pm

Mleko modyfikowane

Post autor: mandragora »

Jakie mleko modyfikowane kupujecie najchętniej swoim dzieciom? Ja znalazłam fajną ofertę w DOZ na Mleko Bebilon. Znacie? Lubicie?
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: Torres »

Mojej córce Bebilon bardzo odpowiada, nie ma żadnych problemów z brzuszkiem - kupuję właśnie w DOZie, mają faktycznie najlepszą cenę:)
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: belicjaa »

jaki rodzaj bebilonu kupujecie?Szukam możliwie najniższej ceny na wersję profutura i żeby można było dostać od ręki
robinna
Posty: 29
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: robinna »

ja kupuję profutura, w dozie też się zaopatruję w to mleko bo najtaniej stacjonarnie, dzieciaczek się najada
telimena
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 7:17 pm

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: telimena »

U mojej córki też bardzo dobrze sprawdziło się mleko Bebilon, super, że udało się w porę zorientować, że w DOZie mają na nie najlepsze ceny.
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: margaret »

Dzieci też mogą być uczulone na laktozę. Dlatego warto wiedzieć, że na rynku dostępne jest także mleko modyfikowane dla dzieci z alergią na mleko krowie. Jest to mleko Bebilon Prosyneo HA, dostępne w aptekach DOZ.
ODPOWIEDZ