oko swędzi

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

oko swędzi

Post autor: belicjaa »

bardzo swędzi mnie oko podejrzewam że to jęczmień, pocieralam obrączką ale nic to nie dało
robinna
Posty: 29
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: oko swędzi

Post autor: robinna »

to pocieranie obrączką to nie jest dobry pomysł, mój okulista mi odradzał ten sposób. Lepiej wybrać bezpieczne metody np. smarowanie żelem jęczmień off. Od razu po posmarowaniu zmniejszy dyskomfort i powieka przestanie dokuczać. Kilka dni stosowania i powinno zniknąć.
hellada
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:27 pm

Re: oko swędzi

Post autor: hellada »

Chyba najlepiej skorzystać osobiście z porad lekarza. Można to zrobić w jednym z salonów Optiland, który oferuje szybkie badanie wzroku w przyjaznych warunkach. Dodatkowo, oprócz takiego badania, mamy możliwość doboru sobie soczewek różnego rodzaju https://optiland.pl/soczewki-toryczne i płynów pielęgnacyjnych.
vandal
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:46 pm

Re: oko swędzi

Post autor: vandal »

co można stosować u dziecka?? Są jakieś szybkie metody zeby pozbyć się swędzenia?? znacie coś dobreog
robinna
Posty: 29
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: oko swędzi

Post autor: robinna »

jeśli twoje dziecko ma skończone trzy lata to możesz u niego bezpiecznie zastosować żel jęczmień off. Jest skuteczny i da dziecku natychmiastową ulgę, od razu skóra przestaje piec
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: oko swędzi

Post autor: Torres »

Bardzo lubię ten żel jęczmień off. Ostatnio dość często pojawiał mi się jęczmień na powiece i ten żel zawsze ratował sytuację, szybko przynosi ulgę.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: oko swędzi

Post autor: kasiunia »

Moim skromnym zdaniem wzrok jest naszym najcenniejszym zmysłem. Ludzie czasami mają różne dolegliwości i niedomagania ale najgorszym kalectwem jest ślepota. Dbajmy zatem o nasze zdrowie a o wzrok szczególnie. Czasami koniecznością jest badania takie jak angiografia oczu ; poczytajcie sobie na temat tego badania, może ono okazać się bardzo cenne dla określenia stanu waszego zdrowia.
foxi
Posty: 116
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: oko swędzi

Post autor: foxi »

Różne są przyczyny dolegliwości naszych oczu. Jeśli temat jest ciągły i dokuczliwy to nalezy udać się do okulisty. Potrzebny wam okulista w Piasecznie ? - ten namiar jest właściwy.Oprócz badania wzroku dobiorą wam własciwe szkła i oprawki do kształtu waszej głowy i układu oczu. Polecam.
ODPOWIEDZ