Chcę wynająć auto

Kącik fanów motoryzacji i nowych technologii. O produktach, rozwiązaniach, pomysłach na nowe.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Chcę wynająć auto

Post autor: Lidka32 »

Hej, potrzebuję na kilka dni samochodu i zastanawiam się, gdzie w Lublinie mogę to zrobić. Chodzi mi też o dobrą cenę, bo samochód muszę wynająć na kilkanaście dni.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Chcę wynająć auto

Post autor: bukoo »

Mim zdaniem nie opłaca się wynajmować auta na dłużej, lepiej już kupić auto używane. Ja tak zrobiłem, z Francji je sprowadziłem. TUtaj https://beesafe.pl/porady/samochod-z-francji/ macie o tym artykuł jakby ktoś też chciał tak kupić auto.
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: Chcę wynająć auto

Post autor: ajka »

A ja wlasnie sie zastanawiam nad krótkoterminowym wynajęciem..szukam jakies sprawdzonej wypozyczalni
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Chcę wynająć auto

Post autor: kasia »

Jest Wynajem samochodów Warszawa z dobrą ofertą dla Ciebie, tam nowi klienci tez mogą liczyć na duże rabaty podobnie jak Ci którzy stale korzystają z usług tej wypożyczalni. Warto bo nie trzeba płacić u nich kaucji, nie ma też innych, ukrytych opłat
ODPOWIEDZ