Masz własną firmę czy pracujesz na etacie?

Prowadzenie własnej firmy, zatrudnienie, problemy w pracy oraz sposoby na pomnażanie oszczędności

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: Masz własną firmę czy pracujesz na etacie?

Post autor: Dazek33 »

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań nowych pracowników to warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak przeprowadzenie onboardingu, czyli procesu zaznajamiania nowego pracownika z firmą, jej produktami, usługami itd. W okresie pandemii również popularne stało się przeprowadzanie zdalnie. Jak chcecie wiedzieć jak to zrobić dobrze dla obu stron to zajrzyjcie tutaj https://gamfi.com/blog/jak-przeprowadzi ... h-praktyk/
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Masz własną firmę czy pracujesz na etacie?

Post autor: bukoo »

Ja mam własną firmę i właśnie się zastanawiam jak mam ją promować. Znalazłem ofertę tej https://xann.pl/ firmy która ma obsługę internetową w zakresie promocji i marketingu, opinie dobre, zastanawiam się nad ich wyborem.
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Masz własną firmę czy pracujesz na etacie?

Post autor: margaret »

Różne usługi mogą być przydatne przy prowadzeniu własnego biznesu. Warto więc zainteresować się między innymi tym, czym są ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze.
Lidka32
Posty: 45
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Masz własną firmę czy pracujesz na etacie?

Post autor: Lidka32 »

Każdy, kto prowadzi własną firmę, powinien zainwestować w porządną stronę, w końcu jest to wizytówka, a zarazem reklama. Dlatego warto zlecić projekt doświadczonej firmie, takiej jak Internetowe strony www. Ich strony internetowe Łódź są funkcjonalne i nowoczesne. Mogą też zarządzać nią i treściami znajdującymi się na niej. Od razu poznacie koszt usługi, więc nie będzie zaskoczenia.
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Masz własną firmę czy pracujesz na etacie?

Post autor: margaret »

Myślę, że przy prowadzeniu Waszego biznesu przyda się Wam także odpowiedni lokal. Może spodoba Wam się na przykład taki lokal usługowy warszawa: https://asbud.com/lokale-uzytkowe/? Jestem ciekawa, co sądzicie o takim wyborze.
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Masz własną firmę czy pracujesz na etacie?

Post autor: kasiunia »

W zasadzie nie ważne czy jest to umowa o pracę , czyli etat, czy działacie na własny rachunek. Jeśli działacie w branży instalacyjnej a dokładniej elektrycznej takie szkolenie elektryczne z pewnością wam się przyda. W wielu przypadkach do podjęcia niektórych prac wymaga się odpowiednich uprawnień. Ich zdobycie jest więc bardzo ważne do pozyskiwania zleceń na wykonanie prac.
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Masz własną firmę czy pracujesz na etacie?

Post autor: foxi »

Bez względu na to czy pracujecie na etacie czy może macie swoją firmę ćwiczenia kreatywnego myślenia są dla was. Pozytywne i przede wszystkim kreatywne, czyli zorientowane na sukces myślenie jest bardzo pożądane , bez względu na to gdzie pracujecie i co robicie.
Violuśka
Posty: 76
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Masz własną firmę czy pracujesz na etacie?

Post autor: Violuśka »

Prowadząc własny biznes trzeba nieźle się nagimnastykować ale w tej tzw. gimnastyce można liczyć na pomoc firm zewnętrznych takich jak biura rachunkowe czy kancelarie adwokackie. W takich sprawach jak szeroko pojęte usługi informatyczne firmy mogą liczyć na usługę taką jak chmura dla firmy .Oferują je takie firmy jak Inea. To na prawdę poważne korzyści bo nie trzeba utrzymywać drogiego sprzętu oraz szukać odpowiednio wykształconych informatyków czy programistów.
ODPOWIEDZ