Internetowe zakupy

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Internetowe zakupy

Post autor: Violuśka »

Czy zdarza się wam kupować coś w internecie? Macie jakieś swoje ulubione sklepy? Napiszcie proszę.
kiera
Posty: 28
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

Re: Internetowe zakupy

Post autor: kiera »

Internet to skarbnica nie tylko wiedzy, ale też możliwości. Można dzięki niemu kupić wszystko i dosłownie wszędzie, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia, chyba akżdy chociaż raz z tego dobrodziejstwa korzystał.
guzikowa
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:36 pm

Re: Internetowe zakupy

Post autor: guzikowa »

Ja kocham tego typu zakupy, zwłaszcza kiedy mogę uzupełnić swoją szafę w ekskluzywne torebki skórzane marki ADAM BARON.
Znam je od lat, cenię za prostotę wykonania,solidność i tę klasę jaką w sobie mają. Są wykonane z naturalnej skóry bydlęcej, co znaczy,że są wytrzymałe i będą mi służyły przez długie lata.
hellada
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:27 pm

Re: Internetowe zakupy

Post autor: hellada »

Dla mnie internet, to najlepszy wynalazek ludzkości, robienie w nim zakupów to wielka frajda. Mogę szybko, bezpiecznie, bez wychodzenia z domu kupić nie tylko dekoracje do domu, ale też meble,książki, a ostatnio nawet wysokiej jakości ubrania. Ciekawą ofertę ma sklep Magmac, można w nim kupić stylowe swetry, dopasowane spodnie, sukienki,dresy welurowe, jest też pełna uroku i klasy bluza bomberka na zatrzaski https://magmac.pl/okrycia-wierzchnie/31 ... szara.html
Wszystko delikatne i w atrakcyjnej cenie.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Internetowe zakupy

Post autor: belicjaa »

Prawie wszystko kupuję online, tak mi dużo wygodniej, mam więcej czasu do namysłu więc mogę sobie na spokojnie przeanalizować składy kosmetyków. Mam swoją ulubioną drogerię internetową w której regularnie kupuję. Właśnie jedzie do mnie kolejne zamówienie, musiałam uzupełnić kończące się produkty m.in. płyn micelarny.
ODPOWIEDZ