pazurki hybrydowe

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
hellada
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:27 pm

pazurki hybrydowe

Post autor: hellada »

Wiecie co, pomimo tego, że moda na paznokcie hybrydowe panuje już od dłuższego czasu, ale ja odkryłam je dopiero w tym sezonie. W tym roku zaczęłam częściej chodzić na basen, więc stylizacja wykonana klasycznym lakierem do paznokci nie utrzymywała się zbyt długo. Zaczęłam robić sobie hybrydy samodzielnie,a wy?
Irenka
Posty: 13
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:55 pm

Re: pazurki hybrydowe

Post autor: Irenka »

Robię hybrydy od kilku lat. I jestem ich fanką, bo przez kilka tygodniu paznokcie świetnie wyglądają. Jeśli chodzi o ich samodzielne wykonanie to wiem, że wiele kobiet robi je w domu. Wystarczą odpowiednie produkty i tego typu https://www.manada.pl/ronney-anna-nail- ... s-1-sztuka lampa uv. Ale ja nie mam takich zdolności więc korzystam z usług salonów w tym temacie.
zacna
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:30 am

Re: pazurki hybrydowe

Post autor: zacna »

Pazurki hybrydowe super sprawa, tylko trzeba robic w salonie... ja kombinowalam sama i sobie popsulam pazury :( teraz uzywam odzywki i jest juz troche lepiej
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: pazurki hybrydowe

Post autor: roszpunka »

A jakiej odzywki uzywasz? Ja mam tak zniszczone paznokcie, ze az mi sie rozdwajaja, szukam czegoś skutecznego
zacna
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:30 am

Re: pazurki hybrydowe

Post autor: zacna »

No w moim przypadku bardzo fajnie sie sprawdza ta odzywka https://www.notino.pl/delia-cosmetics/s ... -paznokci/ paznokcie nie wysuszają się tak i nie są już tak łamliwe
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: pazurki hybrydowe

Post autor: roszpunka »

No jesli u ciebie sie sprawdza , to ja tez bardzo chetnie sobie wypróbuje. Mam nadzieje ze mi sie sprawdzi
robinna
Posty: 30
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: pazurki hybrydowe

Post autor: robinna »

Zaczęłam już jakiś czas temu robić sobie sama paznokcie hybrydowe. Często coś tam nowego dokupuję do mojego kuferka, niedawno zamówiłam cekiny na paznokcie. Wyglądają świetnie, prosto się je nakłada, mała rzecz a robi efekt wow. Czy wam też zdarza się robić jakieś zdobienia albo stosować właśnie takie dodatki?
ODPOWIEDZ