studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Post autor: bincka »

hej wszystkim :) zbliża się nowy ok i zaczynam już rozglądać się za uczelnią wyższą, będę składać papiery na pewno na kierunek medyczny ( myślę o pielęgniarstwie). Jakie uczelnie polecacie i dlaczego ? w grę wchodzi tylko Warszawa.
handzia
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:51 am

Re: studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Post autor: handzia »

rozumiem, ze interesuje Cię uczelnia prywatna ? jeśli tak to pielęgniarstwo znajdziesz na pewno na Mazowieckiej Uczelni Medycznej.
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Post autor: monna »

I ja własnie MUM chciałam Ci polecić :) a dlaczego ? no przede wszystkim ze względu na to, ze mają ogromne doświadczenie w kształceniu przyszłych medyków np pielęgniarek czy fizjoterapeutów ( a nawet położonych). super wykładowcy, dużo praktyk i ćwiczeń, czesne też niewygórowane.
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Post autor: bincka »

Super, bardzo Wam dziękuje za pomoc :) nie kojarzę tej uczelni ale na pewno poczytam. a orientujecie się jak wygląda sprawa z rekrutacją ? co najbardziej biorą pod uwagę ?
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Post autor: monna »

bincka pisze: pn gru 05, 2022 9:20 am Super, bardzo Wam dziękuje za pomoc :) nie kojarzę tej uczelni ale na pewno poczytam. a orientujecie się jak wygląda sprawa z rekrutacją ? co najbardziej biorą pod uwagę ?
z tego co kojarze to na pewno liczy się kolejność zgłoszeń także jeśli się zdecydujesz to na pewno nie ma co czekać ze składaniem papierów na ostatnią chwilę. Tym bardziej, ze pielęgniarstwo jest u nich dość oblegane.
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Post autor: bincka »

a to bardzo cenna informacja dla mnie, dzięki. nigdy raczej nie zostawiam takich spraw na ostatnia chwilę ale jednak jak wiem, ze kolejność zgłoszenia może zadecydować o moim przyjęciu lub nie to dobrze jest mieć rękę na pulsie :)
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Post autor: monna »

no dokładnie :) a u nich te kierunki typowo medyczne są mocno oblegane. tak czy siak, najlepiej na bieżąco śledzić ich stronę, tam pojawiają się najważniejsze informacje itd.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Post autor: bukoo »

Jakie polecacie? Co wybrać?

___
system WMS
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Post autor: monna »

@bukoo a w jakim zawodzie chciałbyś pracować ? u nich masz fizjoterapię, pielęgniarstwo, położnictwo a od jakiegoś czasu także psychologię czy optometrię. Także do wyboru do koloru :)
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: studia medyczne - jaka uczelnia w Warszawie ?

Post autor: Sebek11032 »

Jeżeli chcielibyście przede wszystkim wybrać odpowiednie kierunku studiów dla siebie, czy również dodatkowych kursów oraz szkoleń to mogę jak najbardziej polecić do sprawdzenia również ofertę edukacyjną przygotowaną przez WSEH u których będziecie mogli znaleźć na przykład kursy przygotowawcze do egzaminu, kursy intensywne i standardowe oraz egzaminy z języka polskiego jako obcego https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... kiego.html dla obcokrajowców. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych zawodowych sukcesów w czym wykształcenie na pewno pomaga!
ODPOWIEDZ