Jakie hobby

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Jakie hobby

Post autor: kasiunia »

Każdy z nas zajmuje się tym co po prostu lubi. Ja uwielbiam podróże i dobry film a mój maż od wielu już lat pasjonuje się wędkarstwem. Przez lato każdy weekend to wyjazd nad wodę a w okresie jesienno zimowym spotykają się w klubie wędkarskim .Ostatnio dość mocno ukierunkowali swoje zainteresowania i skupiają się na połowach szczupaka.Jak się okazuje konieczny jest do tego zestaw na szczupaka , w którego skład wchodzi... no właśnie. Poczytajcie sobie na ten temat
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Jakie hobby

Post autor: bukoo »

Dobrym hobby jest jazda konna, to też dodatkowo sport więc kolejny plus. Jak ktoś z was chce zacząć jeździć to tutaj https://www.equishop.com/pl/23-kask-jez ... zdy-konnej macie sklep gdzie można zamówić wszelkiego rodzaju akcesoria i sprzęty.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Jakie hobby

Post autor: foxi »

Rzeczywiście jest tak ,że bardzo duża liczba znanych mi panów pasjonuje się i aktywnie uprawia wędkarstwo. Wśród pań raczej nie znam takiej osoby. Mam dość nietypowe hobby - pasjonuję się malarstwem, wraz z moimi dwoma przyjaciółkami.Jeśli tylko gdzieś w pobliżu jest jakaś ciekawa wystawa - nie omieszkam jej odwiedzić. Czasami kupuję także reprodukcje dzieł sztuki - obrazów, które szczególnie mi się podobają.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jakie hobby

Post autor: kasiunia »

Mąż bardzo lubi wędkarstwo ja natomiast mam słabość do mojego pupila w postaci psa a dokładniej dwóch psów. Uwielbiam te moje psiaki i nie żałuję na nie żadnych wydatków - bo one odwdzięczają się nam swoim zachowaniem, choć jak były młode top wiadomo ,że psociły. Bardzo często odwiedzam
sklep zoologiczny Janki - znajdujący się właśnie w galerii. Tam na prawdę jest bardzo dobre zaopatrzenia a osoby tam pracujące służą często pomocą.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Jakie hobby

Post autor: Violuśka »

Różne mają ludzie hobby ale my chyba najbardziej lubimy podróże. Zastanawiamy się nawet na kupnem kampera - zobaczymy co czas pokaże. Na razie podróżujemy samochodem, na własną rękę a szczególnie lubimy Bałkany. Z racji przykrych doświadczeń z samochodem sprzed lat w podróż na tak długie trasy nie ruszamy się bez porządnego ubezpieczenia - według nas ubezpieczenie assistance to podstawa.
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Jakie hobby

Post autor: Laluna »

Moje hobby to moje papugi. Mam dwie, które staram się uczyć mówić. Może nie jest to łatwe, ale da się zrobić. Lubię chwalić się wśród znajomych umiejętnościami moich ptaków. Najczęściej uczą się gdy razem jemy śniadanie. Ja jem swoje a dla papug mam karmę z internetowego sklepu Domowypupil http://domowypupil.pl
ODPOWIEDZ