Malowanie ścian - farba lateksowa?

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Malowanie ścian - farba lateksowa?

Post autor: Olla29 »

Malowanie ścian - farba lateksowa?
Jaką farbę wybrać do malowania ścian w pokoju dziennym?
elino
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:09 pm

Re: Malowanie ścian - farba lateksowa?

Post autor: elino »

Ciekawym i przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem może okazać się farba dekoracyjna valpaint klondike. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej na jej temat, aby wybrać opcję, która będzie idealnie dopasowane do waszych potrzeb. Trzeba zawsze stawiać na jakość oraz praktyczne i oryginalne oraz ponadczasowe rozwiązania. Rozejrzyjcie się na spokojnie na rynku.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Malowanie ścian - farba lateksowa?

Post autor: foxi »

Pierwsze pytanie to czy sami malujecie ściany w domach czy zlecacie te prace firmom malarskim? W naszym przypadku jest tak ,że mąż sam maluje wszystkie pomieszczenia w domu , oczywiście nie jednocześnie. Zadaje sobie wtedy pytanie która farba jest najlepsza ? Poczytajcie sobie na ten temat, w internecie znajdziecie odpowiedź na pytanie jakie farby są najlepsze i jaki cechy powinna mieć najlepsza farba.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Malowanie ścian - farba lateksowa?

Post autor: bukoo »

Ja niedługo zaczynam remont mojej kuchni i też myślę żeby tam użyć farby lateksowej. Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/452-meb ... szkleniami już mam meble upatrzone z przeszkleniami takie. Prawda że są nowoczesne i stylowe?
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Malowanie ścian - farba lateksowa?

Post autor: kasiunia »

Remont i po remoncie, na to powiedzenie zawsze czekamy z utęsknieniem, tym bardziej ,że po każdym remoncie przychodzi czas na urządzanie niejako od nowa pomieszczeń naszych domów. Dobrze jeśli wszystkie potrzebne rzeczy dostaniemy w jednym miejscu. Bez wątpienia takim miejscem jest Centrum handlowe Warszawa na Targówku. Tam w jednym miejscu znajdziecie kilka sklepów branży wnętrzarskiej , gdzie prócz zakupów zyskacie dobre rady związane z aranżacją wnętrz. Dobre rady zawsze w cenie.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Malowanie ścian - farba lateksowa?

Post autor: Violuśka »

Olla29 pisze: pn mar 22, 2021 10:16 am Malowanie ścian - farba lateksowa?
Jaką farbę wybrać do malowania ścian w pokoju dziennym?
Bardzo chwalone i polecane przez naszego malarza są farby latexowe .Nie specjalnie interesowałam się tym tematem ale znalazłam firmę , Nobiles w necie i tam można sobie poczytać na temat różnych rodzajów farb. Farby lateksowe jak najbardziej nadają się do malowania naszych mieszkań.
ODPOWIEDZ