Twój ulubiony film?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
robinna
Posty: 29
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: robinna »

bardzo polecam film Elvis, zrobił na mnie ogromne wrażenie, świetnie zrobiony, z genialną muzyką i obsadą, na player można obejrzeć w promocji za 18 zł
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: kasia »

Jest dużo filmów które są moimi ulubionymi i nie sposób ich wszystkich wymienić ale zamierzam pomyśleć o czymś takim jak inea telewizja bo będę mogła wtedy w pakiecie wybrać takie kanały które oglądam, to fajna opcja bo płacę tylko za to co oglądam :)
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: bukoo »

Chyba nie mam ulubionego
__
Okresowa kontrola administracji - link usunięty, naruszenie regulaminu. *Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
scesny
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:19 pm

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: scesny »

Ja tam lubię w wolnym czasie popatrzeć na dokumenty. Bo to fajna odskocznia. Takie jak to są w Discovery, NG czy Animal Planet. Takich nie ma na tych wszystkich platformach, wiec ratuje mnie kablówka z Elpos.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Twój ulubiony film?

Post autor: foxi »

Panie lubią film bądź dobrą książkę a panowie najczęściej wędkarstwo. Wśród naszych znajomych mamy i myśliwego , który realizuje swoje pasje w lesie. Jego najnowszy zakup związany z tą pasją to celownik noktowizyjny Pard NV-008S LRF 940 NM - https://modernhunt.pl/strona-glowna/65- ... 40-nm.html .Przyznać trzeba ,że urządzenie ma na prawdę duże możliwości.
ODPOWIEDZ