Jak czesto udzielasz innym dobrych porad?

Różne porady i pytania

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 49
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Jak czesto udzielasz innym dobrych porad?

Post autor: AdministratorTop »

Jak czesto udzielasz innym dobrych porad?
jesteś pomocną duszą?
foxi
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Jak czesto udzielasz innym dobrych porad?

Post autor: foxi »

Jeśli na czymś się dobrze znam to udzielam rad.Jeśli natomiast czegoś nie wiem to sama potrzebuję rad i wsparcia.Na szczęście wiedzę i doświadczenie można uzupełnić uczestnicząc w dedykowanych szkoleniach. Pracując w biznesie wiele spraw nas może zaskakiwać, na przykład - podatek u źródła co to jest ? Czy w ogóle słyszeliście o czymś takim? To podatek budzący wiele wątpliwości i niedomówień, stąd potrzeba szkolenia się w tym zakresie.
bukoo
Posty: 129
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Jak czesto udzielasz innym dobrych porad?

Post autor: bukoo »

Z różnych informacji zawsze trzeba sobie korzystać, jeśli mówimy o podatkach, bo w tej kwestii często coś się zmienia. Zawsze aktualne informacje możecie znaleźć sobie na stronie https://prawny.org.pl/2021/05/03/kiedy- ... ruku-sd-3/ , więc śmiało zerknijcie.
kasiunia
Posty: 86
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jak czesto udzielasz innym dobrych porad?

Post autor: kasiunia »

foxi pisze: śr maja 04, 2022 12:06 pm Jeśli na czymś się dobrze znam to udzielam rad.Jeśli natomiast czegoś nie wiem to sama potrzebuję rad i wsparcia.(...)
Bardzo rozsądne podejście. Nikt przecież nie rodzi się wszechwiedzącym i właśnie dla osób , które maja na tyle zdrowe podejście ,że przyznają się do swoich braków w danej dziedzinie sa szkolenia organizowane przez firmy szkoleniowe.Jedną z nich jest firma Human Skills , która polecam.
ODPOWIEDZ