bielizna erotyczna

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
akida
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:46 pm

bielizna erotyczna

Post autor: akida »

Hej kochani :) Chciałabym zaskoczyć czymś męża i pomyślałam, żeby kupić swój pierwszy komplet bielizny erotycznej. Jesteśmy małżeństwem już 3 lata, więc myślę, że jestem gotowa na taki krok. Patrzyłam na różne modele i zastanawiam się na co się zdecydować.
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: bielizna erotyczna

Post autor: Sebek11032 »

To może warto abyście trochę więcej uwagi zwrócili na mój ulubiony sklep online z piękną bielizną Valetta pozytywnie zaskakuje ilością propozycji, dobrymi cenami i też wykonaniem bielizny zarówno męskiej, jak i tej bielizny koronkowej dla kobiet. Warto poszukac i jednak sprawdzic sobie coś wyjątkowego w naprawdę dobrej cenie. Pozdrawiam!
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: bielizna erotyczna

Post autor: Dazek33 »

A co w takim razie powiecie na wyjątkowe propozycje bielizny z oferty jednego z moich ulubionych sklepów internetowych, czyli Valetta, gdzie znajdziecie całkiem sporo propozycji jeśli chodzi o ciekawe propozycje bielizny męskiej, ale również piękną damska bieliznę w wydaniu nocnym w różnych wzorach, ale także strojów kąpielowych, czy sportowych. Pozdrawiam i udanych poszukiwań oczywiście życzę
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: bielizna erotyczna

Post autor: roszpunka »

Bielizny erotycznej to jest cala masa, ja co jakis czas sobie cos zamawiam :) warto szukac okazji na necie
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: bielizna erotyczna

Post autor: ajka »

A skąd, jesli mozna wiedziec?? jakies sprawdzone miejsca masz?? sama bym sobie z chęcią odswiezyla szafe z takimi sexi ciuszkami
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: bielizna erotyczna

Post autor: roszpunka »

No jesli o mnie chodzi, to ja regularnie zamawiam tutaj https://superlove.pl/bielizna-erotyczna ... y-komplety :) bardzo ładne mają rzeczy, jakosciowo tak samo super :) po praniu wygladaja jak nowe
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: bielizna erotyczna

Post autor: ajka »

ooo faktycznie sliczne komplety :) mam juz 3 na oku, takze na pewno zamowie. dzieki za namiar na sklep
ODPOWIEDZ