Jak ci mija dzień?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Jak ci mija dzień?

Post autor: AdministratorTop »

Jak ci mija dzień?
W trzech słowach albo pieciu zdaniach :D
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Jak ci mija dzień?

Post autor: Panta »

a dziękuję, teściowa dziś wyjeżdza więc zajebiście he he
Kozaczek
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 09, 2021 11:01 am

Re: Jak ci mija dzień?

Post autor: Kozaczek »

a dziękuję, właśnie robię naleśniki więc będzie smakowicie
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jak ci mija dzień?

Post autor: kasiunia »

Dzisiaj sobota więc trzeba trochę popracować przy swoim domu i takie tam, pranie sprzątanie itp. Liczę też ,że po południu uda nam się usiąść i zobaczyć jakiś ciekawy film, ale jeszcze trzeba popracować.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Jak ci mija dzień?

Post autor: foxi »

Panta pisze: wt mar 23, 2021 9:31 am a dziękuję, teściowa dziś wyjeżdza więc zajebiście he he
No rzeczywiście to wyjątkowy powód do radości. Wszystko oczywiście zależy w jakich relacjach zyjecie. Z teściowymi jednak jest różnie.
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Jak ci mija dzień?

Post autor: Szula »

To piosenka Krzysztofa Krawczyka z albumu o tym samym tytule, wydana w 1977 roku. Ukazała się w singlu wraz z utworem pt. Pamiętam ciebie z tamtych lat.
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Jak ci mija dzień?

Post autor: Laluna »

47 dzieci z sierocińca w Chersoniu, miasta w południowej Ukrainie, miało znaleźć schronienia w Polsce. Ale nie zdążyło wyjechać z miasta, które zostało otoczone przez wojska rosyjskie. — W poniedziałek Rosjanie zastrzelili kierowcę pogotowia, zmarło również dziecko, które przewoził.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Jak ci mija dzień?

Post autor: belicjaa »

mija mi dosyć dobrze, właśnie włączyłam player i szukam filmu na wieczór, widziałam, że sporo komedi dodali i mi by się przydał solidny relaks
Irena
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:37 am

Re: Jak ci mija dzień?

Post autor: Irena »

belicjaa pisze: pn cze 20, 2022 9:42 pm mija mi dosyć dobrze, właśnie włączyłam player i szukam filmu na wieczór, widziałam, że sporo komedi dodali i mi by się przydał solidny relaks
A widziałaś już Elvisa? Jeśli nie to bardzo polecam: https://player.pl/playerplus/filmy-online/elvis,241236
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jak ci mija dzień?

Post autor: kasiunia »

Jeśli jesteście aktywne zawodowo to z pewnością po dniu pracy macie ochotę na odpoczynek. Co robicie aby odpocząć? Bardzo lubię kąpiel relaksującą. Oczywiście nie relaksuje się codziennie bo nie mam na to czasu, jednak jeśli w piątek nigdzie nie wychodzę to taka relaksująca kąpiel to bajka. Używam specjalne kule do kąpieli - https://madamnatura.pl/cialo/sole-olejk ... eli-cialo/ , które wydzielają określone i wybrane przez mnie zapachy. Posiadają one w swym składzie szlachetne oleje roślinne, między innymi ze słodkich migdałów czy avocado, które mają dobroczynne działanie na naszą skórę, zwalczają szorstkość i wiotkość, jak również mają znaczący wpływ na koloryt i gładkość skóry.
ODPOWIEDZ