jaka maszynka do włosów

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
vandal
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:46 pm

jaka maszynka do włosów

Post autor: vandal »

Chcę kupić nową maszynkę do włosów, jakieś porady na co zwrócić uwagę? co się wam sprawdza, zależy mi na sprzęcie bezprzewodowym
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: jaka maszynka do włosów

Post autor: belicjaa »

polecam sprzęt Babyliss, mają świetne urządzenia, na pewno będziesz zadowolony, zobacz sobie euro com mają promocję na część modeli Babyliss, bardzo fajna jest ta z serii X-metal
zacna
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:30 am

Re: jaka maszynka do włosów

Post autor: zacna »

Warto kupic jakas porzadną marke, nie ma co patrzec po taniosci. Raaz kupilam jakies takie byle co i zaraz sie zepsuło. Maż wlasnie szukal maszynki niedawno, zamowilismy taka naprawde dobrą i sprawdza sie :) mysle ze spokojnie nam posluzy dluzszy czas
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: jaka maszynka do włosów

Post autor: ajka »

A mozna wiedziec jaki model zakupilas i za ile? tez sie za czyms rozgladam fajnym ale tak w miare przystepna cena zeby była
zacna
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:30 am

Re: jaka maszynka do włosów

Post autor: zacna »

No jesli zalezy ci na czyms naprawde porzadnym, to moge polecic calym serduchem https://www.notino.pl/babyliss/for-men- ... -do-brody/ jak na taka jakosc, to wydaje mi sie ze cena naprawde spoko
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: jaka maszynka do włosów

Post autor: ajka »

Dzieki, pokaze dzisiaj mojemu i najwyzej zamowimy :)mysle ze mu spasuje bo tez nie lubi badziewia kupowac
ODPOWIEDZ