zabiegi estetyczne

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kalafonia
Posty: 26
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:22 pm

zabiegi estetyczne

Post autor: kalafonia »

Cześć czy miałyście wykonywane jakieś zabiegi?
jaki jest to koszt,jak często z nich korzystacie?
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: zabiegi estetyczne

Post autor: roszpunka »

Fajną ofertę ma pani dr Żukowska, przyjmuje w swoim gabinecie w Łodzi :) jest swietna, ma bardzo dobre podejscie do pacjentek
Violuśka
Posty: 75
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: zabiegi estetyczne

Post autor: Violuśka »

Uważam ,że skoro coś pojawia się na rynku to jest to dla ludzi. Jednak trzeba mieć umiar aby nie przesadzać z np. z medycyna estetyczną. Jestem zwolenniczką naturalnych metod poprawiania urody i tak też postępuję w swoim życiu. Ostatnio za namową koleżanki z pracy postanowiłam spróbować sztucznych rzęs - https://kbarth.pl/pol_m_Stylizacja-Rzes ... e-166.html .To rzęsy russian volume, wyjątkowo lekkie, tak że nawet nie czuję ,że mam je założone. Korzystam z nich i zakładam je na wyjątkowe okazje takie jak wesele .
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: zabiegi estetyczne

Post autor: bukoo »

W miejscu, w którym wykonuje się takie zabiegi trzeba zadbać o najlepsze wyposażenie gabinetów. Są różnego rodzaju fotele zabiegowe, ale jeśli zabieg jest większy i wymaga hospitalizacji pacjenta, to trzeba zainteresować się czyms takim, jak łóżka medyczne . Zerknijcie na różne oferty i dobierzcie tą właściwą.
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: zabiegi estetyczne

Post autor: Torres »

Miałam jakieś takie drobniejsze zabiegi kosmetyczne, ale sporo czytam ostatnio na temat zabiegi HIFu https://neonia.com.pl/laseroterapia/hifu/ - podobno efekty są bardzo dobre, możliwe, że się zdecyduję. A u nas, w Krakowie, jest w ofercie kliniki Neonia.
ODPOWIEDZ