perfumy

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kalafonia
Posty: 24
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:22 pm

perfumy

Post autor: kalafonia »

Hej!
Tak jak w temacie... Chciałbym zamówić przez internet perfumy porządnej marki, dlatego jeśli macie jakieś propozycje to dajcie znać.
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: perfumy

Post autor: roszpunka »

Jesli chodzi o perfumy, to tylko oryginalne. nie kupuj czasem zadndych podróbek, bo sie nie oplaca. Moze i zaplacisz taniej, ale bedziesz musial 3 razy wiecej tego na siebie wylewac. Lepiej zamowic z porzadnej drogerii cos fajnego, czesto przeciez jakies promocje maja
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: perfumy

Post autor: ajka »

No wlasnie ja raz zamowilam podróbki i zadowolona nie bylam... a skąd zamawiasz? masz jakies sprawdzone miejsce
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: perfumy

Post autor: roszpunka »

No ja tutaj zamawiam https://www.notino.pl/promocja/ zawsze sobie wchodzę w zakładkę promocje i sprawdzam co jest w obnizonej cenie bo nieraz naprawde mega sie oplaca
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: perfumy

Post autor: ajka »

No to musze poszukac czegos , widzialam ze maja opcje zamowienia 5 próbek , wiec chyba tak zrobie
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: perfumy

Post autor: Lidka32 »

Perfumy najlepiej kupować w sklepach internetowych, bo jest duży wybór i zazwyczaj w jednym miejscu dostępne są wszystkie marki. W sklepie Alepachniesz można też zamówić odlewki perfum. Są one znacznie tańsze, bo są przelewane z większego falkonu. Oczywiście, perfumy są oryginalne i nie są rozcieńczane. Zapachy są mocne i długo się utrzymują, każda kobieta coś znajdzie.
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: perfumy

Post autor: Szula »

Zgadzam się z Tobą, myślę podobnie, bo nie lubię biegać po sklepach a w drogeriach jest tylko część oferty perfum dostępnych na polskim rynku. Gdyby nie poszukiwanie oryginalnych zapachów, pewnie nie znalazłabym marki Nobile 1942 https://perfumynazlotej.pl/tag-produktu/nobile-1942/ Wybrałam dla siebie i polecam Wam zapach Nobile 1942 La danza delle Libellule To perfumy, które składają się z niepowtarzalnej mieszanki zapachowych nut, tworząc słodki i smakowity aromat, idealny dla miłośniczek słodkich i intensywnych zapachów.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: perfumy

Post autor: kasiunia »

Nikt nawet nie próbuje polemizować na temat tego ,że oryginalne perfumy do tanich nie należą. Oczywiście zanim kupimy ten nasz wymarzony flakonik warto wcześniej kupić tzw. odlewki perfum - https://alepachniesz.pl/perfumy-damskie i sprawdzić , który zapach nam się spodoba. Odlewki perfum przelewane są do specjalnych atomizerów , które zapobiegają wietrzeniu perfum Wato spróbować zanim kupimy ten o większej pojemności.
ODPOWIEDZ