woda do firmy

Prowadzenie własnej firmy, zatrudnienie, problemy w pracy oraz sposoby na pomnażanie oszczędności

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
guzikowa
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:36 pm

woda do firmy

Post autor: guzikowa »

Mam takie pytanie: jak rozwiązujecie sprawę zapewnienia wody dla pracowników w Waszej firmie? Na początku kupowałam butelki wody w dyskontach, ale to raczej marny interes, szczególnie latem. Myślę, że niezłym rozwiązaniem są dystrybutory - nie ma tyle śmieci i nie trzeba sprawdzać, czy akurat woda się nie skończyła wodadofirmy/com. Wiecie, jak odbywa się taka współpraca?
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: woda do firmy

Post autor: Dazek33 »

Warto postawić na wybór jak najlepszej wody źródlanej do picia na co dzień dla siebie i swoich pracowników. My na przykład zamawiamy do firmy wodę w szklanych zwrotnych butelkach Iwoniczanka https://iwoniczanka.pl/ Pełna minerałów, super lekka. Dostarczana jest przez ich firmę, bardzo dobra cena i terminowe dostawy. Korzystam i na pewno nie zamierzamy tutaj nic zmienić :)
ODPOWIEDZ